Порошенко
Порошенко 5 канал

"Грошові пороги завищені, а саме покарання – занадто м'яке": Порошенко розкритикував рішення ВР про недостовірне декларування

  Читайте по-русски
  Політик додав, що "ЄС" за лічені години після рішення КС внесла законопроект, який передбачав відновлення статус-кво із жорсткою кримінальною відповідальністю за помилки в декларуванні

  П'ятий Президент України Петро Порошенко заявив, що незадоволений прийнятим рішенням щодо покарання за недостовірне декларування. Про це лідер "ЄС" написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Грошові пороги для покарання завищені, а саме покарання – занадто м'яке. Це ліпше, ніж нічого. Це краще, ніж жодної відповідальності. От так, якщо коротко, можна описати результат. Чи могло бути рішення інакшим? Так, і ми за лічені години після рішення КС внесли законопроєкт, який передбачав відновлення статус-кво із жорсткою кримінальною відповідальністю за помилки в декларуванні. Місяць і тиждень зверху було витрачено на дискусії у питанні, де все гранично ясно", – написав Порошенко.

  Також лідер "ЄС" зауважив, що новый влада забоялася декларування. 

  "А що, монобільшість уже розпустили? Чи вже нема 246 депутатів, за яких Зеленський брав персональну відповідальність, коли вів їх на вибори? Що їм заважало відновити закон за кілька днів? Відповідь проста. Це ми звикли декларуватися з 2016 року, а нові обличчя злякалися декларування. Волинку тягнули 40 днів лише через брак голосів у монобільшості. І через відсутність політичної волі Зеленського – забезпечити силами власної коаліції відновлення реальної відповідальності за свідомі помилки в деклараціях. Його, як виявилося, у цій історії цікавило лише одне – підім'яти під себе Конституційний Суд. А з корупцією він не бореться. Він її кришує, і тому вирішив стати особистим адвокатом пана Татарова", – заявив п'ятий Президент. 

  Порошенко додав, що "Європейська солідарність" наполягатиме на розгляді проєкту, складеного партією щодо кримінальної відповідальності. 

  "Ми будемо наполягати на розгляді нашого проєкту щодо кримінальної відповідальності. І законопроєкту щодо посилення конкурсних засад при призначенні нових суддів КС із залученням комісії міжнародних експертів, яка перевіряла не доброчесність кандидатів до Вищого антикорупційного суду", – резюмував Порошенко. 

  Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила компромісний законопроєкт про покарання за неправдиве декларування.

  Попередній матеріал
  Позиції ЗСУ на Донбасі потрапили під снайперський обстріл бойовиків, один військовий поранений
  Наступний матеріал
  Роман Сущенко став першим заступником голови Черкаської облради
  Loading...

  Верховна Рада ухвалила законопроєкт про покарання за неправдиве декларування

  Правоохоронний комітет підтримав законопроєкт щодо поновлення відповідальності за недостовірне е-декларування

  "Завжди самі собі створюємо геморой": низка "слуг" не хочуть повертати кримінальну відповідальність за е-декларування

  Коли депутати повернуть відповідальність за брехню в е-деклараціях та через що вони сперечаються – включення

  Стало відомо, коли депутати голосуватимуть за відновлення покарання за брехню в деклараціях

  Парламентський законопроєкт про брехню в декларації каратиме чиновників лише штрафами – у НАЗК обурились