Петро Порошенко з ручкою
Петро Порошенко з ручкою Facebook / Петро Порошенко

"Уроки Вільнюсу" має пам'ятати кожен політик, який пов'язує своє майбутнє з Україною – Порошенко

  Читайте по-русски
  Патріотичний імунітет України відмінно спрацював 7 років тому – і дотепер є чітким нагадуванням політикам

  Саме у цей день, але 7 років тому, тоді ще президент України Віктор Янукович відмовився укласти Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Про це нагадав лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко у себе на Facebook-сторінці.

  "На Вільнюському саміті "Східного партнерства" людина, обрана президентом України, вирішила піти супроти волі власного народу, проігнорувати суспільний консенсус щодо європейського майбутнього нашої держави та зрадити нас на користь Росії. Відмова укласти Угоду про асоціацію з Євросоюзом – попри надзвичайні очікування більшості українців, та відверті загравання з Кремлем – стали початком кінця режиму Януковича", – написав Порошенко.

  Він наголосив, що тоді "патріотичний імунітет" України відмінно спрацював – бо і дотепер є чітким нагадуванням всім політичним силам.

  "Уроки Вільнюсу" має пам'ятати кожен можновладець та політик, який пов'язує своє майбутнє із суверенною, незалежною, європейською Україною. Особливо, якщо знову захочеться домовитись із Кремлем за спиною в українців, або продати європейські цінності та демократичне майбутнє української нації за кубометр газу, кіловат дешевої російської енергії чи токсичні кремлівські кредити", – підкреслив політик.

  Порошенко зізнався, що про всяк випадок завжди тримає напоготові саме ту ручку, яку не наважився застосувати колишній злочинний режим у Вільнюсі, спробувавши звернути Україну з європейського та євроатлантичного інтеграційного шляху.

  "Вірю, що колись нею ми ще підпишемо домовленості про інтеграцію України і до ЄС, і до НАТО. Йдемо своїм шляхом!" – зазначив він.

  Попередній матеріал
  Найнижчий показник за 5 днів: в Україні майже 13 тисяч нових заражень COVID-19
  Наступний матеріал
  Папа Римський призначив 13 нових кардиналів – вперше серед них афроамериканець
  Loading...