Петро Порошенко
Петро Порошенко фото Європейська солідарність

Настав час думати, як долати наслідки бездарного урядування "зелених" невігласів – Порошенко

Читайте по-русски
"Європейська солідарність" підтвердила свій статус найпотужнішої української опозиційної сили, наголосив політик

"Європейська солідарність" на місцевих виборах, які відбулися 25 жовтня 2020 року, підтвердила статус найпотужнішої української опозиційної сили. Про це під час виступу на з'їзді партії заявив п'ятий Президент Петро Порошенко.

"Відбулося істотне оновлення "ЄС". Майже половина наших депутатів, які пройшли до місцевих рад, були обрані вперше. Окремо хотів би наголосити на першому електоральному успіху нашої молодіжки. Бо 45% кандидатів, висунутих нашою молодіжкою, стали депутатами. 29 дівчат та юнаків, запропонованих "Солідарною молоддю", середній вік яких 24 роки, було обрано у 23 місцеві ради", – перерахував лідер партії.

І запевнив: "Наші вперше обрані депутати – це люди, які вибороли це право сумлінним служінням Україні. Це волонтери, добровольці, ветерани, громадські активісти, вчителі та медики, представники культури, малого бізнесу. На місцевих виборах "ЄС" підтвердила свій статус найпотужнішої української опозиційної сили".

Політик окремо звернув увагу на результат партії у східних та південних областях України.

"Ми виступили як центр консолідації свідомого українства, патріотичних проєвропейських сил. "Євросолідарність" – це єдина проєвропейська політична сила, яка повсюдно подолала 5% бар'єр", –  зазначив п'ятий Президент.

За його словами, тепер місцеві команди "ЄС" мають жорстко протидіяти активності п'ятої колони в кожній з областей, спробам дестабілізувати країну, пропагувати ідеї федералізму та капітуляції перед Росією.

"Коли влада немічна, на опозицію лягає значна частина відповідальності за єдність країни, її територіальну цілісність. Ми не лише смілива і принципова опозиція, а значно більше – єдино можлива альтернатива цій владі. Альтернатива професійна, українська, проєвропейська. Яка знає, що і як робити, яка вміє і яка готова брати на себе відповідальність", – наголосив Порошенко.

І резюмував: "Настав час думати про те, хто, коли і як зможе подолати наслідки некомпетентного бездарного урядування "зелених" невігласів. Дедалі більша кількість людей усвідомлює, що наша команда набагато професійніше розв'язувала проблеми країни і людей, хоча і діяла в набагато складніших умовах. Тепер наше з вами завдання – довести, що і в майбутньому саме наша команда, команда "Європейської солідарності" краще впорається з тими викликами, які постали перед Україною".

Нагадаємо, раніше Порошенко запропонував план подолання кризи у відносинах України з Євросоюзом.

Попередній матеріал
Як змінилися ЗСУ з 2014-го і що потрібно Україні для перемоги над Кремлем – "Таємниці війни"
Наступний матеріал
Українці зможуть придбати вакцину від коронавірусу за власні гроші – Шмигаль
Loading...