Засідання ЦВК
Засідання ЦВК 5 канал

Квотний принцип: як "Слуга народу" пропонує формувати нову ЦВК – нардеп

  Читайте по-русски
  Корнієнко нагадав, що в разі звільнення всіх членів ЦВК депутатські фракції мають направити президентові свої пропозиції щодо кандидатур

  Фракція "Слуга народу" має намір запропонувати квотний принцип розподілу позицій членів нової Центральної виборчої комісії в разі звільнення нинішнього складу. Про це заявив перший заступник очільника фракції Олександр Корнієнко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  В кулуарах парламенту в четвер, відповідаючи на запитання про те, яку кількість місць у новій ЦВК матимуть делеговані "Слугою народу" кандидати, він сказав таке: "Ми від початку роботи цієї ВР і під час роботи підготовчої групи сповідували квотний принцип. Він діяв при розподілі комітетів, керівних посад у комітетах. Думаю, ми запропонуємо колегам так само квотний принцип, відповідно, тоді визначатимемося щодо арифметики".

  Корнієнко нагадав, що згідно з процедурою, в разі звільнення всіх членів ЦВК протягом трьох днів депутатські фракції мають направити президентові свої пропозиції щодо кандидатур.

  "Що далі робити з цими пропозиціями, якщо їх буде, наприклад, 30, а місць – 17? Напевно, влаштовуватимемо рейтингове голосування щодо кожної кандидатури. Будемо далі з цим розбиратися", – сказав Корнієнко, відповідаючи на запитання "Інтерфаксу" про підходи до формування нової ЦВК.

  Як повідомляв раніше 5.ua, Комітет ВР з питань організації державної влади підтримав подання президента Володимира Зеленського щодо дострокового звільнення членів ЦВК та розробить відповідну постанову.

  Попередній матеріал
  Визволені моряки пояснили, чому не відповіли вогнем під час захоплення
  Наступний матеріал
  Підвищення ренти на видобуток залізної руди погіршить фінансові показники підприємств галузі – експерт
  Loading...

  Помічник Зеленського сумнівається, що звільнення Цемаха вплине на відносини з Європою

  Десятки завдань у стислий термін: що доручив Зеленський парламентарям – включення

  Зеленський різко відреагував на зйомку свого сина перед Першим дзвоником – відео

  В Офісі президента спростували, що процес обміну полоненими завершився

  Кабакаєв оцінив "новий формат" Дня Незалежності: Може, для гарного кліпу зайшло б, але міці й масштабності я не побачив

  Жернаков про невідсторонення Вовка: "Це показує, що ВРП абсолютно неспроможна надалі здійснювати свої функції"