Зеленський
Зеленський 5 канал

Десятки завдань у стислий термін: що доручив Зеленський парламентарям – включення

Читайте по-русски
Зокрема також до першого грудня розробити та прийняти закони щодо легалізації грального бізнесу та видобутку бурштину

Скасувати мораторій на землю, підготувати та ухвалити законопроєкт щодо ринку землі. І все це до 1 грудня. Таке доручення дав президент Зеленський парламентаріям під час засідання в Офісі Президента.

"Запровадження ринку землі, розробити та внести на розгляд парламенту законопроєкт про ринок земель сільськогосподарського призначення та скасувати мораторій на продаж землі термін до 1 жовтня 2019 року. Пояснити суспільству, що ніхто ні в кого не буде забирати землю це, дуже важливо, модель земельної реформи направити на розвиток українського фермерства і захист у першу чергу інтересів, дрібного власника. Прийняти закон про ринок земель сільськогосподарського призначення та скасувати мораторій на продаж землі термін до 1 грудня 2019 року", – наголосив глава держави.

Загалом, під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету міністрів та правоохоронних органів Володимир Зеленський доручив виконати кілька десятків завдань. Зокрема також до першого грудня розробити та прийняти закони щодо легалізації грального бізнесу та видобутку бурштину.

Крім того, зробити повне кадрове перезавантаження найбільш корупційних органів державної влади. Подати йому проєкт держбюджету 2020 року до 15 вересня. Не залишив без уваги президент і судову систему. Зокрема пообіцяв позбавляти мантії недоброчесних суддів, додавши, що склад судів першої інстанції слід повністю оновити ще цьогоріч. А також пообіцяв особисто боротися з корупціонерами на митниці.

Як повідомляв 5.UA, Володимир Зеленський дав інтерв'ю за результатами 100 днів на посаді президента. Запис інтерв'ю транслював канал "1+1", запитання ставив актор Станіслав Боклан, який грав із Зеленським в серіалі "Слуга народу".

Попередній матеріал
На Миколаївщині попрощалися із 23-річним морпіхом Сергієм Савіновим
Наступний матеріал
"Це дуже амбітне завдання": що обговорювали на першому засіданні Кабміну – включення
Loading...

Депутати об'єдналися, аби не допустити відставки Гройсмана, бо не хочуть бачити в Україні хаосу – Теличенко

"Це блеф, але досить невдалий": Загородній прокоментував звернення Зеленського до Верховної Ради

Спілкування із журналістами Зеленського та народних депутатів після зустрічі у ВР – відео

Голови фракцій ВР збираються зустрітися із Зеленським – нардеп (оновлено)

Зустріч Зеленського з керівництвом Ради, Кабміну та правоохоронців – відео

40 закордонних делегацій і табу на Путіна: в Польщі відбулися пам'ятні заходи до 80-х роковин початку Другої світової війни – репортаж