Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

Депутати об'єдналися, аби не допустити відставки Гройсмана, бо не хочуть бачити в Україні хаосу – Теличенко

Читайте по-русски
Де-факто коаліція у Верхоній Раді існує, кажуть експерти

Підтримка Верховною Радою уряду Володимира Гройсмана свідчить про відповідальність Верховної Ради 8-го скликання перед народом. Такий висновок зробили політичний експерт Дмитро Васильєв і правник Валентина Теличенко в ефірі "5 каналу".

"Я побачила частину здорового глузду. І це вже потішило, в тому сенсі, що більшість депутатів все-таки зрозуміла, що не можна сприяти утворенню хаосу в нашій державі. І це ставить під сумнів правомірність розпуску парламенту Зеленським", – сказала Теличенко.

Своєю чергою, Васильєв переконаний, що єдність, яку показали депутати, доводить існування коаліції в парламенті. Він наголосив: "Проти відставки уряду виступила "саме коаліція, яка де-юре не існує, але де-факто показала, що вона є. Коаліція, яка обрала цього міністра, яка дала йому мандат на працю".

Також політичний експерт вважає, що ця ситуація може бути аргументом у визначенні правомірності дій Зеленського, щодо розпуску парламенту.

"Це дуже серйозне правове питання, яке Конституційний Суд має розглянути і з'ясувати, чи президент Зеленський, який розпустив Верховну Раду з обґрунтуванням, що немає коаліції: чи діяв він за законом, а головне – головним законом – Конституцією України? Чи він цю Конституцію порушив?" – заявив політексперт.

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Колективна йога: близько 200 осіб у Маріїнському парку провели акцію "Дихай вільно у світі без тютюну"
Наступний матеріал
Справа про підозру полковника Без'язикова у держзраді: чим закінчилося чергове судове засідання
Loading...