Олексій Гончарук
Олексій Гончарук 5 канал

"Це дуже амбітне завдання": що обговорювали на першому засіданні Кабміну – включення

Читайте по-русски
Уже найближчим часом неефективних державних посадовців або пов’язаних з певними політичними силами та групами впливу буде оперативно звільнено, заявив Гончарук

Засідання за зачиненими дверима у Кабінеті міністрів. За рішенням новообраного прем'єр-міністра Олексія Гончарука, відтепер міністри звітуватимуть про результати після закінчення обговорення. Так і сталося уперше.

На першому офіційному засіданні Кабінету міністрів обговорювали зростання української економіки на 40%, розвиток летовищ та автодоріг у країні. Та навіть покращення інтернет-зв'язку на всій території України.

"Головним пріоритетнім завданням цього уряду є економічне зростання. Україна має зростати. Наступні 5 років ми маємо попрацювати так, щоб економіка зросла щонайменше на 40 відсотків. Це має забезпечити створення не менш ніж 1 мільйона робочих місць. Це дуже амбітне завдання, повірте, ми розуміємо, що це за цифри. Це дуже великі цифри. Але, на нашу думку, абсолютно досяжні. Якщо нормально працювати", – заявив Гончарук.

Кім того, він сказав, що вже найближчим часом неефективних державних посадовців або пов’язаних з певними політичними силами та групами впливу буде оперативно звільнено.

"У найближчі два тижні наш фокус буде направлено на створення сильних команд у кожному міністерстві. Ми оцінимо все, що відбувалося. Ми дуже уважно подивимося, які завдання ставилися перед держорганами і що вдалося зробити. Неефективних державних менеджерів або менеджерів, які були пов’язані з минулими політичними силами, групами впливу, які працювали на свої, а не на державні інтереси, ми звільнимо. Дуже оперативно", - наголосив Гончарук.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила прем'єр-міністром заступника голови ОП Олексія Гончарука.

Попередній матеріал
Десятки завдань у стислий термін: що доручив Зеленський парламентарям – включення
Наступний матеріал
У Дніпрі провели успішні випробування ракети-носія "Циклон-4" – відео
Loading...

Із 1 жовтня Україна відмовляється від паперового документообігу – Гончарук

Новий Кабмін допускає проведення перепису населення у 2019-му

Волкер привітав новий уряд України і пообіцяв підтримку від США

Місія МВФ за декілька тижнів прибуде в Україну – Гончарук

"На якому конкурсі його обрали? Провели кінопроби?": Гончаренко про кандидатуру Гончарука на прем'єра

Разумков повідомив, коли розглянуть закон щодо скасування недоторканності у другому читанні