Олексій Гончарук
Олексій Гончарук president.gov.ua

Заступника голови ОП Олексія Гончарука призначили прем'єр-міністром

Читайте по-русски
Кандидатуру підтримали 290 народних депутатів

Заступника глави Офісу президента Олексія Гончарука призначили на посаду прем'єр-міністра України. За його кандидатуру віддали свої голоси 290 народних депутатів. Проти були 27.

Біографія. Олексію Валерійовичи Гончаруку 35 років, він український юрист, адвокат. Із 28 травня є заступник голови Офісу президента України Володимира Зеленського.

Народився в місті Городня Чернігівської області. У 2006 році закінчив Інститут права ім. князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом із кваліфікацією магістра права. Закінчив Національну академію державного управління при президенті України.

З 2005 по 2008 рік працював у столичній інвестиційній компанії PRIOR-Invest. З 2008 року – арбітражний керуючий, засновник і керуючий партнер Юридичної фірми Constructive Lawyers, що спеціалізується на юридичних послугах у сфері інвестування та фінансування будівництва нерухомості.

З 2009 року – голова Всеукраїнської громадської організації "Асоціація допомоги постраждалим інвесторам". Заступник генерального директора ТОВ "Перша Українська Індустріально-Інвестиційна Компанія". Голова третейського суду при ВГО "Союз інвесторів України". З 2015 по 2019 рік очолював Офіс ефективного регулювання (BRDO).

У 2014 році на виборах до Верховної Ради був першим номером у списку партії "Сила людей". Працював позаштатним радником ексміністра екології та природних ресурсів, також радником першого віцепрем'єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Нагадаємо, згідно з опублікованим порядком денним, депутати сьогодні обрали також голів, заступників і секретарів у комітетах. Крім того, на першій сесії мають бути призначені міністр оборони, міністр закордонних справ, а також інші члени уряду. Нардепи припинять повноваження депутатів, призначених до складу Кабміну, і звільнять міністрів. 

Нагадаємо, сьогодні новообрані депутати вже підписалися під текстом присяги і отримали посвідчення та набори парламентаря. Спікер Верховної Ради VIII скликання Андрій Парубій відкрив о 10-й ранку урочисте засідання. По завершенні урочистостей Парубій побажав новому парламенту успіхів.

Попередній матеріал
Зеленський і Туск обговорили саміт G7
Наступний матеріал
Самовисуванцю, який влаштував скандал у Раді, призупинили реєстрацію в нардепи
Loading...