Олексій Гончарук
Олексій Гончарук president.gov.ua

Засідання Кабміну закриють для журналістів – прем'єр назвав причини

Читайте по-русски
За його словами, засідання уряду "не має перетворюватися на шоу"

Під час вступного слова на засіданні Кабміну прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що засідання уряду будуть відбуватися без участі преси, з журналістами буде спілкування після завершення та за результатами роботи. Про таке повідомляє журналіст "5 каналу" Петро Троць.

"Відкритим має бути все те, що має бути відкритим, тобто доступ до публічної інформації, доступ до публічних установ. Ми думаємо зараз, яким чином відкрити навіть доступ на територію прибудинкову до уряду", – наголосив прем'єр.

За його словами, засідання уряду "не має перетворюватися на шоу".

"Тому ми змінимо формат проведення засідань уряду і спілкуватимемося з пресою за результатами цієї роботи. Ми спочатку працюватимемо з міністрами в нормальному режимі... Але після засідання уряду ми будемо виходити до преси і будемо вам повідомляти про те, які рішення ухвалені і чому, та відповідати на ваші питання", – додав він.

"Ми вирішили припинити показуху. Раніше те, що ми спостерігали з вами в інтернеті, це вистави, ми всі це розуміємо. Вистави більше не буде, але буде відверте, чесне спілкування з пресою і суспільством. Ми будемо намагатися побудувати комунікацію не для того, щоб показати, як багато і важко ми працюємо, а для того, щоб ви розуміли навіщо ми це робимо і логіку наших дій", – пояснив Гончарук.

Детальніше дивіться в сюжеті журнліста "5 каналу" Петра Троця:

Як повідомляв 5.UA, Зеленський дав інтерв'ю після 100 днів свого президенства. Одним із ключових завдань нового уряду Зеленський бачить врегулювання тарифних питань. Каже, очікує від Кабінету міністрів збалансованості між державними виплатами та цінами на комунальні послуги. Також Зеленський заявив, що Кабмін має показати модель зменшення комунальних тарифів, інакше з ним попрощаються. За його словами, важливо, яку частку від свого доходу громадянин віддає за комірне.

Попередній матеріал
Зеленський доручив передати до 1 грудня 2019 року близько 500 держпідприємств на приватизацію
Наступний матеріал
Переїзд до Українського дому скасовується – для Офісу президента шукають нові місця

Дороги, Аваков і показники ефективності: новообраний прем'єр-міністр дав перше інтерв'ю

Волкер привітав новий уряд України і пообіцяв підтримку від США

Місія МВФ за декілька тижнів прибуде в Україну – Гончарук