Офіс президента
Офіс президента prostir.museum

Переїзд до Українського дому скасовується – для Офісу президента шукають нові місця

  Читайте по-русски
  Нині в Офісу президента немає варіантів для переїзду в інше приміщення з вулиці Банкова

  В Офісі президента відмовилися від ідеї переїзду до Українського дому, бо це забере багато часу. Про таке заявив у коментарі виданню theБабель Іван Юнаков – народний депутат і керівник компанії 33BY, яка розробляла проєкт переїзду Офісу президента до Українського дому.

  "Відмова від переїзду до Українського дому – це правда. Переїзд до Українського дому займе багато часу, саме тому від цієї локації відмовилися. Аналітика інших варіантів триває. Компанія 33BY розробляла офісну планувальну структуру і технічне завдання для подальшого проектування. Ця аналітична робота знадобиться для інших локацій", – зазначив Юнаков.

  Крім того, раніше глава ОПУ Андрій Богдан заявляв, що в Офісу президента немає варіантів для переїзду в інше приміщення з вулиці Банкова в Києві. Про це глава ОП Андрій Богдан повідомив у проєкті "100 днів президента" на каналі "1+1".

  "Ми не можемо знайти на сьогоднішній день варіант переїзду. Була абсолютно логічна інструкція переїзду в Український дім з розміщенням тут музею. Але справді час проведення там ремонтних робіт плюс всі ці системи секретності, зв'язку, безпеки – це так усе складно, що немає сенсу це робити як тимчасовий варіант", – заявив Богдан.

  В тому самому інтерв'ю перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір висловив думку, що переїзд до Українського дому, запланований раніше главою держави, не на часі.

  "Не на часі, але це особисто моя думка. І немає таких пропозицій, щоб усі сказали – так, це суперпропозиція, це недорого, красиво і там зручно", – сказав він.

  Як повідомляв 5.UA, Зеленський різко відреагував на зйомку свого сина перед Першим дзвоником

  Попередній матеріал
  Засідання Кабміну закриють для журналістів – прем'єр назвав причини
  Наступний матеріал
  ДБР засвідчило, що працює на Портнова – Чорновол
  Loading...