земельна ділянка
земельна ділянка Фото із відкритих джерел

Президент доручив скасувати мораторій на продаж землі до 1 грудня – подробиці (оновлено)

Читайте по-русски
До 1 грудня Зеленський також доручив прийняти закони про легалізацію грального бізнесу та видобутку бурштину

Під час брифінгу у Києві президент України Володимир Зеленський заявив, що доручив Кабінету Міністрів України розробити законопроєкт про оборот земель сільськогосподарського призначення до 1 жовтня, а Верховній Раді – скасувати земельний мораторій до 1 грудня 2019 року. Про таке повідомляє "УНІАН".

"Введення ринку землі. Розробити та внести на розгляд парламенту законопроєкт про ринок земель сільськогосподарського призначення та скасувати мораторій на продаж землі. Термін – до 1 жовтня 2019 року. Відповідальний – Олексій Гончарук, міністр економіки, торгівлі й сільського господарства Тимофій Милованов", – сказав президент.

За його словами, земельна реформа спрямована на розвиток українського фермерства, і, в першу чергу, захист дрібного власника.

"Ухвалити закон про ринок сільськогосподарських земель і скасувати мораторій на продаж землі. Термін – до першого грудня 2019 року. Відповідальні: голова Верховної Ради Дмитро Разумков, голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, голова комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський", – додав Зеленський.

ОНОВЛЕННЯ. Крім того, Зеленський доручив прийняти закони про легалізацію грального бізнесу та видобутку бурштину до 1 грудня. 

"Підготувати та внести до парламенту законопроєкти про легалізацію грального бізнесу, про легалізацію видобутку бурштину. Термін – до 1 жовтня 2019 року. Відповідальні: прем'єр-міністр Олексій Гончарук, міністр фінансів Оксана Маркарова. Прийняти закони про легалізацію грального бізнесу та про легалізацію видобутку бурштину. Термін – до 1 грудня 2019 року. Відповідальні: (спікер Верховної Ради – ред.) Дмитро Разумков, (глава фракції "Слуга народу" в парламенті – ред.) Давид Арахамія», — сказав президент.

Як повідомляв 5.UA, під час українсько-турецькому бізнес-форуму в Стамбулі президент України Володимир Зеленський заявив, що земельна реформа в Україні буде проведена вже цього року, а ринок землі запрацює у 2020-му. 

Попередній матеріал
Міністр енергетики розповів про можливості постачання американського газу з Польщі
Наступний матеріал
Зеленський різко відреагував на зйомку свого сина перед Першим дзвоником – відео
Loading...

Зеленський анонсував земельну реформу: коли чекати змін

У Зеленського хочуть протягом року запровадити ринок землі

Новий вид шахрайства у Києві: аферисти "продають" земельні ділянки у зелених зонах столиці – КМДА

Кріпацтво навиворіт: що заважає скасувати мораторій на продаж землі – "БлогПост"

Земельна багатосерійка. Для кого та навіщо Рада продовжила земельний мораторій – "БлогПост"

Законодавчий казус: чому мораторій на продаж землі в Україні не діятиме близько 20 днів