Олексій Гончарук
Олексій Гончарук Facebook

Прем'єр-міністр озвучив короткострокові завдання Кабміну

Читайте по-русски
Серед завдань на найближчі тижні – підготовка до візиту МВФ

Під час наради з президентом Володимиром Зеленським прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що завданням нового уряду на найближчий час є підготовка до візиту місії Міжнародного валютного фонду, переговори щодо транзиту газу, підготовка проєкту держбюджету на 2020 рік, подолання рейдерства і низка інших завдань. Про таке повідомляє журналіст "5 каналу" Петро Троць.

"Серед важливих завдань на найближчі тижні – підготовка до візиту МВФ, підготовка переговорів щодо транзиту газу, підготовка державного бюджету на 2020 рік, підготовка реформи управління державними активами і великої приватизації, запуск інструментів стимулювання енергоефективності, подолання рейдерства", – наголосив Гончаренко.

Детальніше дивіться у сюжеті кореспондента "5 каналу" Петра Троця:

Як повідомляв 5.UA, Зеленський дав інтерв'ю після 100 днів свого президенства. Одним із ключових завдань нового уряду Зеленський бачить врегулювання тарифних питань. Каже, очікує від Кабінету міністрів збалансованості між державними виплатами та цінами на комунальні послуги. Також Зеленський заявив, що Кабмін має показати модель зменшення комунальних тарифів, інакше з ним попрощаються. За його словами, важливо, яку частку від свого доходу громадянин віддає за комірне.

Попередній матеріал
Зеленський різко відреагував на зйомку свого сина перед Першим дзвоником – відео
Наступний матеріал
У Нью-Йорку 9-річна дівчинка без ніг вийде на подіум Тижня моди

Волкер привітав новий уряд України і пообіцяв підтримку від США

Місія МВФ за декілька тижнів прибуде в Україну – Гончарук

"На якому конкурсі його обрали? Провели кінопроби?": Гончаренко про кандидатуру Гончарука на прем'єра