Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook

"Це блеф, але досить невдалий": Загородній прокоментував звернення Зеленського до Верховної Ради

Читайте по-русски
Щоб організувати якісну інавгурацію, потрібно десь два тижні, тобто час до 3 червня, вважає політексперт

В ефірі "5 каналу" політичний експерт Тарас Загородній розповів, як народні обранці відреагували на звернення новообраного президента Володимира Зеленського до них.   

За словами політексперта, багатьом нардепам не сподобався тон промови Зеленського.

"Зрозуміло, що новообраний президент швидше хоче посаду, хочуть терміново посаду й фінансово-промислові групи, які за ним. Уже й деякі погрози звучать. У п’ятницю була досить дивна заява Зеленського. Не знаю, хто йому так порадив розмовляти з парламентом. Багатьом депутатам не сподобався сам тон розмови. І навіть багато з тих, хто був за Зеленського, не зрозуміли, чого він сказав про вісх, що вони не працюють. І депутатські мандати у зверненні Зеленський назвав "ксивами". Я розумію, що "95 квартал" може вже писати промови й тут, але промова для для президента все ж має трохи відрізнятися... Тобто тон не сподобався багатьом. Всі розуміють, що у нас парламентсько-президентська республіка", – сказав Завгородній. 

Він додав: "Вони намагаються конвертувати начебто існуючі 73% підтримки, але я думаю, що реальна підтримка нижча і це депутати теж відчувають. І люди, як бачимо, не вимагають інавгурації і не вважають це головною проблемою. Все одно у людей головною проблемою є тарифи і все, що з цим пов'язано. Тому в даному випадку це називається блеф, але досить-таки невдалий. І команда Зеленського ще не здогадується, що багато що доводиться із парламентом погоджувати та з прем'єр-міністром. Навіть очільників областей президент не може призначити, без подання Кабінету міністрів".

На запитання ведучої, як швидко можна організувати інавгурацію, політексперт сказав: "Якщо це робити якісно, то за 5 днів її організувати, мабуть, не можна. Бо якщо очікується прибуття посадовців з-за кордону, то у них графік розписаний, і їх треба попереджати хоча б за 2 тижні. Тому щоб приїхали знакові особи, а Волкер говорив про такий візит із США, я думаю, що за 2 тижні, до 3 червня, можна організувати якісну інагурацію". 

Як повідомляв 5.UA, Зеленський звернувся до Верховної Ради і розкритикував Порошенка. 

Попередній матеріал
Мова ультиматумів не працює: на погоджувальній раді обговорили дату інавгурації – до чого дійшли
Наступний матеріал
Нахабно трактором копають нові позиції: про "подарунки" й обстріли окупантів на Маріупольському напрямку – сюжет
Loading...