Шеврон, українські моряки
Шеврон, українські моряки Facebook / Операція об\'єднаних сил

Визволені моряки пояснили, чому не відповіли вогнем під час захоплення

  Читайте по-русски
  Морський перехід судна з порту Одеси до Бердянська був плановим, а моряки були попереджені про можливі провокації з боку РФ

  Під час прес-конференції командир 1-го дивізіону кораблів охорони рейду морського командування Денис Гриценко заявив, що звільнені з російського полону моряки готові продовжити службу в лавах Збройних сил України. Про таке повідомляє "Укрінформ".

  "Усі 24 військовослужбовці готові продовжити службу в лавах Збройних сил України... Ми є військовослужбовцями Збройних сил і цим пишаємося. Якщо треба буде поїхати й виконувати завдання за призначенням, то я готовий зараз це зробити. І я на сто відсотків упевнений, що і решта хлопців також", – сказав Гриценко.

  "Ми йшли виконувати завдання не з метою застосовувати зброю. Це був мирний перехід. Це була позаштатна ситуація, не спланована ні тією, ні іншою країною. І рішення треба було ухвалювати на місці. Я ухвалив таке рішення", – відповів військовий на запитання, чому моряки не відкривали вогню у відповідь по противнику.

  Він зазначив, що морський перехід судна з порту Одеси до Бердянська був плановим, а моряки були попереджені про можливі провокації з боку РФ.

  Як повідомляв 5.UA, 7 вересня 2019 року 35 українців повернулися в Україну в рамках обміну з РФ. Серед них 24 моряки і 11 засуджених українців: Сенцов, Сущенко, Панов, Кольченко, Клих, Карпюк, Гриб, Сизонович, Балух, Артур Панов і Бекіров.

  Попередній матеріал
  "АрселорМіттал Кривий Ріг" зупинить роботу шахти у випадку підвищення ренти на видобуток руди
  Наступний матеріал
  Квотний принцип: як "Слуга народу" пропонує формувати нову ЦВК – нардеп

  Військовополонені українські моряки заходили до зали суду в Москві під оплески

  Росія висунула обвинувачення вже 13 українським морякам

  Військовополоненого українського моряка із СІЗО доправили до лікарні

  У РФ провели психолого-психіатричну експертизу 20 українським військовополоненим морякам – адвокат

  ФСБ проведе нову технічну експертизу захоплених в України катерів – Полозов

  Полоненого українського моряка Сороку прооперували в Москві