Микола Полозов
Микола Полозов 5 канал

ФСБ проведе нову технічну експертизу захоплених в України катерів – Полозов

Читайте по-русски
Мету цих експертиз російські правоохоронці не повідомляють

ФСБ хоче провести нову технічну експертизу у справі військовополонених моряків. Про це "5 каналу" повідомив керівник адвокатської групи Микола Полозов.

За його словами, фахівці збираються перевірити дієвість артилерійських установок катерів "Нікополь" і "Бердянськ". З відповідною постановою слідчі ознайомили адвокатів та моряків Володимира Терещенка, Сергія Цибізова та Андрія Оприска. В найближчі два тижні з цим рішенням мають ознайомитися всі захоплені моряки.

Мету цих експертиз правоохоронці не повідомляють. Адвокати впевнені, що в такий спосіб російська сторона затягує судовий процес.

"На мій погляд, в цьому немає необхідності. Це лише затягує справу. Вочевидь, слідство хоче таким чином затягнути строк попереднього розгляду. Крім того, ми очікуємо, що в середині квітня відбудеться суд щодо продовження терміну утримання під вартою (для українських моряків – ред.). Слідство в одному з обґрунтувань свого клопотання про продовження терміну буде вказувати, що призначена ось ця експертиза і її потрібно провести. На мій погляд, це маніпулятивний підхід, який дає змогу затягнути терміни попереднього розслідування", – коментує ситуацію керівник адвокатської групи військовополонених моряків Микола Полозов.

Дивіться також фотогалерею: 

ЗМІ опублікували фото захоплених Росією українських катерів у Керчі

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Філарет заявив про необхідність зміни статуту ПЦУ – Зоря прокоментував
Наступний матеріал
Забужко пояснила, чому Зеленський – абсолютно віртуальна постать
Loading...