Артур Герасимов
Артур Герасимов 5 канал

"Слуги народу" розвертають нас від Європи і ведуть у бік російської авторитарної моделі держави" – Герасимов

Читайте по-русски
Аналітична група фракції партії "Європейська Солідарність" ретельно проаналізувала всі законопроекти і побачила, що 90% з них мають "подвійне дно", а також призводять до повної відсутності контролю за діями влади

Фракція партії "Європейська Солідарність" проаналізувала законопроєкти, ініційовані монобільшістю, і вважає, що вони спрямовані на узурпацію влади в Україні. Про це сказав на брифінгу у Відкритому офісі партії співголова фракції "Європейська Солідарність" Артур Герасимов.

"На жаль, все це не є випадковим. Аналіз довів, що законопроекти, за які фракція "Слуга народу" має намір голосувати наступного тижня, повним ходом і дуже швидко розгортають нас від Європи і ведуть у напрямку російської авторитарної моделі держави. Коли ми звели все це в єдину картину, то побачили, що майже всі ці закони є невід’ємними елементами цього процесу", – сказав він.

Герасимов повідомив, що аналітична група фракції партії "Європейська Солідарність" ретельно проаналізувала всі законопроекти і побачила, що 90% з них мають "подвійне дно", а також призводять до повної відсутності контролю за діями влади.

"Законопроект №1008 з гарною назвою нібито закінчення судової реформи, насправді повний, тотальний контроль над судами. Пряме підпорядкування Національної гвардії президенту України. Я вже не кажу про порушення стандартів, але виникає дуже просте запитання: а навіщо особисто президенту жандарми? Скасовується реформа генпрокуратури. Хочуть напряму підпорядкувати НАБУ і ДБР", – зазначив Герасимов.

Також, за його словами, дії нової влади можуть призвести до скасування безвізового режиму для українців.

"Це стосується НАБУ і ДБР, реформи прокуратури і взагалі багатьох демократичних норм і системи балансів в Україні, які ми будували за часів президентства Петра Порошенка за європейськими стандартами", – зауважив Герасимов.

Герасимов також наголосив, що спостерігається відкат законодавства щодо підприємництва до часів Януковича, а розслідування справ щодо корупції буде реалізовуватись через анонімні повідомлення.

"Всі пам’ятають, як за часів Януковича відкривалася карна справа на підприємстві і після того вона продовжувалася чи не продовжувалася за хабарі. Зараз ця норма скасована, але її хочуть повернути. Крім того, хочуть арештовувати майно третьої особи за те, що особа могла знати про щось, тобто "не знала", а "могла знати". Хто буде визначати, що таке могла знати?"

Щодо законопроекту про викривачів корупції, то наша фракція підтримує цю ідею. Але коли кажуть, що будуть це робити на базі анонімок, – це 1937 рік. Коли кажуть, що не буде жодної відповідальності за брехню – це неприпустимо", – додав він.

Як повідомляв 5.UA, 3 вересня 2019 року за вечір депутати направили до КС 5 законопроєктів зі змінами, зокрема щодо "народовладдя". 

Дякую, Петре: тисячі людей зібралися під АП, щоб подякувати Порошенку

Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
Петро та Марина Порошенки
/
Петро та Марина Порошенки

Попередній матеріал
З 1 листопада у транспорті Києва не буде кондукторів
Наступний матеріал
Прокурори восьми областей України втратили свої посади
Loading...

Іванна Климпуш-Цинцадзе в програмі "Інформаційний вечір" на "5 каналі" – відео

Членів АМКУ від монобільшості "нагнули" змінити рішення щодо корупційних ризиків у запропонованих змінах до Конституції – Ірина Фріз

"Інформаційний вечір": у студії Лапін, Підласа, Василенко та Гузь

"Відбувається щось незрозуміле": Герасимов пояснив, чому "ЄС" покинула нічне засідання парламенту

"Європейська солідарність" переходить в опозицію до правлячої влади

"ЄС" та "Батьківщина" відкликали своїх депутатів із комітету, який має очолити Шуфрич