Оплата проїзду
Оплата проїзду Facebook

З 1 листопада у транспорті Києва не буде кондукторів

  Читайте по-русски
  30 жовтня завершується дослідна експлуатація електронного квитка та громадський транспорт столиці повністю переходить на автоматизовану систему оплати проїзду

  Від 1 жовтня у транспорті Києва вже не можна буде купити квитки в кондукторів. Їх перепрофілюють у контролерів. Про це повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА у Facebook.

  За даними департаменту, на сьогодні комунальне підприємство "Київпастранс" потребує 600 контролерів, проте з часом їхня кількість може збільшитися.

  Прокоментували ситуацію і в "Київпастрансі". Кажуть, з 1 листопада скоротить посаду кондуктора у зв'язку з переходом на автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. Натомість обіцяють перепрофілювати кондукторів у контролерів.

  "Відповідно до наказу по "Київпастранс" від 15.08.2019 року "Про внесення змін до організаційної структури філій" з 01.11.2019 року посада контролера-касира буде скорочена на підставі розпорядження виконавчого органу (Київської міської державної адміністрації) від 26.10.2018 року № 1934 "Про введення в дослідну експлуатацію автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності", – повідомили у підприємстві.

  Водночас у підприємстві зазначили, що контролери-касири попереджені про скорочення посади в установленому порядку, передбаченому Законом України.

  "Також їм запропоновані вакантні посади контролера пасажирського транспорту, інші посади та професії підприємства. При звільненні контролерам-касирам буде виплачена вихідна допомога в розмірі, визначеному законодавством", – повідомили у відомстві.

  У Департаменті транспортної інфраструктури КМДА підтвердили цю інформацію, зазначивши, що кондукторів перепрофілюють у контролерів.

  Нагадаємо, 30 жовтня завершується дослідна експлуатація електронного квитка і громадський транспорт столиці повністю переходить на автоматизовану систему оплати проїзду. Від 1 листопада 2019 року сплатити за проїзд у муніципальному громадському транспорті можна буде тільки безготівково – за допомогою Єдиного електронного квитка, картки киянина або картки метро, яка незабаром буде вилучена з обігу.

  Попередній матеріал
  САП оголосила про підозру екснардепу від Радикальної партії
  Наступний матеріал
  "Слуги народу" розвертають нас від Європи і ведуть у бік російської авторитарної моделі держави" – Герасимов
  Loading...