"Європейська Солідарність"
"Європейська Солідарність" eurosolidarity.org

"Не ганьбіть Україну" – з'явилася реакція "ЄС" на заяву радника Зеленського про "лікування для різних рас і національностей"

  Читайте по-русски
  Михайло Радуцький заявив, що "генетичні відмінності в перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас визначають і особливості їх лікування"

  Політична партія "Європейська солідарність" на своєму сайті опублікувала звернення до новообраного депутата від партії "Слуга народу", кандидата на посаду міністра охорони здоров'я Михайла Радуцького, у якому закликала його "не ганьбити Україну расистськими заявами, негайно вибачитися і відмовитись від депутатського мандату".

  Слід зазначити, що Михайло Радуцький під час інтерв'ю заявив, що "генетичні відмінності в перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас визначають і особливості їх лікування. Тому протоколи мають бути тільки національними, написаними українською мовою, затвердженими МОЗ і Мін'юстом, адаптованим".

  "Нагадаємо, ще у 1948 році Загальна декларація прав людини заборонила всі форми расової й іншої дискримінації. Людство заплатило страшну ціну за расизм та інші ксенофобські теорії у минулому. Жертвами Голокосту під час Другої світової війни стали 6 мільйонів людей", – наголосили в "ЄС".

  Там додали, що це не завадило одному з провідних спікерів партії "Слуга народу", новообраному депутату від партії, кандидату на посаду міністра охорони здоров'я Михайлові Радуцькому висловити абсолютно неприйнятні для цивілізованого світу расистські погляди щодо застосування в Україні міжнародних медичних протоколів.

  "Зважаючи на те, що пан Радуцький є засновником приватної медичної клініки і багато років працював у цій сфері, очевидно, його публічна риторика свідчить про серйозні особисті упередження щодо людей різних рас чи національностей", – йдеться у тексті.

  "Закликаємо новоспеченого народного депутата не ганьбити Україну в очах цивілізованого світу і відмовитись від депутатського мандату", – підсумували у повідомленні.

  Як повідомляв 5.UA, голова виборчого штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко наголошує, що йому відома лише одна кандидатура на посаду міністра охорони здоров'я – це власник мережі клінік "Борис" Михайло Радуцький.

  Попередній матеріал
  Зеленський підписав указ стосовно електронних виборів та перепису
  Наступний матеріал
  Новообраний нардеп Гнатенко фігурує у справі про сепаратизм – СБУ
  Loading...