Артем Семеніхін
Артем Семеніхін 5 канал

Напад на ексчільника Конотопа: Семеніхін звинувачує в організації нападу на нього одного з нардепів

Читайте по-русски
Семеніхін нині перебуває у Київському інституті нейрохірургії, куди його транспортували з реанімації Конотопської лікарні

Ексчільник Конотопа Артем Семеніхін (2015-2018) звинувачує в організації замаху на себе народного депутата Ігоря Молотка від групи "Воля народу". Про це постраждалий заявив у відеозверненні, яке виклав у Facebook.

Семеніхін нині перебуває у Київському інституті нейрохірургії, куди його транспортували з реанімації Конотопської лікарні.

Молотка постраждалий називає своїм політичним опонентом. Той так само балотується до Верховної Ради 9 скликання в одномандатному виборчому окрузі № 160. Артем Семеніхін зазначив, замах на нього скоїли, тільки-но він повернувся з ЦВК, де його реєстрували кандидатом.

"Безпосередньо у замаху на моє вбивство звинувачую Ігора молотка, люди котрого і вчинили замах. Зроблю все, щоб не допустити Ігоря Молотка до омріяної посади депутат в нардепи у ВР. І щоб ми перемогли на території Конотопщини і Шостківщини, перемогли оту мафію", – сказав Семеніхін.

Натомість, сам Ігор Молоток усі звинувачення відкидає, про що також повідомив у відеозверненні: "Його команда звинувачує мене, і причина мені невідома. Впевнений правоохоронці розберуться в цій ситуації і винні будуть покарані. Бажаю одужання опоненту. Виступаю за діалог і сила не аргумент".

Як повідомляв 5.UA, ексочільника Конотопа Семеніхіна на Сумщині невідомі побили 27 червня

Попередній матеріал
Юрій Бірюков, Мирослав Гай і Бачо Корчілава в програмі "Інформаційний вечір" на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
Розведення сил біля Станиці Луганської: камера "5 каналу" зафіксувала ворожого стрільця в "покинутій" бійниці – відео
Loading...