Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

"Так протягнуть ще 90 днів, а далі почнеться найцікавіше": політконсультант припустила, як діятиме команда Зеленського в разі його перемоги

Читайте по-русски
Тактика прикривання Айваросом і Данилюком діятиме тільки до 21 квітня, а далі вакантні посади займуть іншими

Політичний консультант Ірина Сєрова проаналізувала в ефірі програми "Інформаційний вечір" на "5 каналі" роботу штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського.

"Реальність буде після того, як ми побачимо результати виборів. Основна тактика штабу Зеленського полягає в тому, що його треба тримати абсолютно незаангажованим ні під жодну тему і зміст. Він – гарне, усміхнене, медійне обличчя, яке пригає на позитиві. А за нього виступають "говорячі голови". Проблема тільки в тому для виборців, що ми обираємо не ці голови, а кандидата з його змістом, помилками і поразками", – прокоментувала експерт.

Сєрова також зауважила, що спікери Зеленського щоразу наштовхуються на одні й ті самі граблі, оголошуючи ймовірних осіб у команду кандидата. Тут вона навела як приклад Ігоря Смешка, який згодом спростував цю інформацію, і румунську прокурорку.

"Вони навіть не заморочуються над змістом, вони наповнюють шумом для того, щоб виборці уявляли, що вони думають над майбутнім країни", – пояснює експерт.

За словами політконсультантки, тактика прикривання Айваросом Абромавичусом і Олександром Данилюком діятиме тільки до 21 квітня, а далі вакантні посади займуть іншими.

"Думаю, що вони протягнуть з цією тактикою ще кілька місяців. Оберуть таких агнців на заклання, і мені дуже шкода цих людей, тому що вони втратять будь-які репутаційні форми. Вони й почнуть наговорювати матеріал. 2-3 місяці на цьому можна виїхати ще й спираючись на те, що Рада адекватно не працюватиме в передвиборчий період. Почнуться в повній мірі договорняки, які зараз уже існують, і це вже не секрет", – зазначила експертка.

А вже потім, за її словами, почнеться найцікавіше. Плюс до того в суспільстві падатиме рівень довіри.

"І от вересень, жовтень, листопад, будуть уже конкретні серйозні питання до призначень, до кроків, до мови, до публічних заяв певних осіб", – каже Сєрова, додавши, що і в самій команді через розбіжності інтересів та курсів можуть початися конфлікти.

Повний запис розмови дивіться тут:

Попередній матеріал
У Херсоні перехожі самі витягли застряглу вантажівку, врятувавши від наїзду потяга – відео
Наступний матеріал
Київ залучить понад 300 млн євро кредитів від ЄБРР: на що витратять гроші – включення

Бірюков про виборчу кампанію Зеленського: "Не полишає відчуття якоїсь ірраціональності того, що відбувається"

ЦВК оприлюднила результати першого туру виборів та оголосила про другий тур

Команда Зеленського потрапила в пастку – Уколов

Ірма Вітовська про Зеленського: "Цей експеримент може нам коштувати не те що незалежності, а життя"

Пономарьов: "Як росіянин заздрю виборчій кампанії в Україні, бо в РФ такого ніколи не було і при Путіні навряд чи буде"

Зеленський зажадав Тимошенко як "гаранта чесних правил" на дебатах