Кредит для бізнесу
Кредит для бізнесу pixabay.com

Мікрокредити: в яких випадках вони потрібні, а коли допомогти не зможуть

  Читайте по-русски
  Одним із плюсів мікрокредитів вважається відсутність жорстких вимог до позичальників

  Матеріал розміщено на правах реклами

  Мікрокредити vs банківські кредити

  Мікрокредитування веде справжню війну з банківськими кредитами вже давно, адже кожна сторона вважає себе потрібною, якщо не єдино необхідною, для свого клієнта. Хто перемагає, чи є консенсус і які перспективи розвитку мікрокредитування в Україні?

  В яких випадках краще оформити мікрокредит

  Мета мікрокредитування – фінансова допомога клієнту на невідкладні потреби. Терміново необхідно сплатити комуналку, купити подарунок або потрібну річ в довгоочікуваній акції? У цьому допоможе кредит онлайн на карту, який ви можете оформити швидко, просто і зручно.
  Ще одним плюсом мікрокредитів вважається відсутність жорстких вимог до позичальників. Це дозволяє отримати гроші в кредит студентам, людям похилого віку, особам з низьким кредитним рейтингом і без стабільної зарплати. Головне, бути повнолітнім громадянином України і не мати діючих прострочень за кредитами.

  Як показує статистика GfK Group, ріст звернень за мікрокредитами помітний напередодні свят (Новий Рік, Різдво) і під час розпродажів в магазинах (Black Friday та інші). Як видно, мікрокредит є не тільки грошовою "страховкою" до зарплати, але і зручною допомогою в купівлі необхідних речей.
  Лікування та медичні послуги, так само є одними з популярних цілей мікрокредитування. Форс-мажорні обставини в родині завжди змушують діяти раціонально і швидко. Онлайн кредити https://credit365.ua/ru– краще рішення в таких ситуаціях!

  Коли мікрокредит не зможе допомогти

  Хоч МФО в Україні намагається допомогти кожному позичальнику, є випадки, коли вони не зможуть допомогти. Ми говоримо про такі ситуації:
  1. Іпотека.
  2. Автокредит.
  3. Позика на розвиток бізнесу.
  4. Інші потреби, що вимагають значних витрат.

  Хоч мікрокредитування – це вірний вихід в різних ситуаціях, не варто вдаватися до послуг МФО, коли не впевнені, що повернете кредит вчасно.

  Мікрокредити: перспективи розвитку

  Мікрокредитування веде війну з банківськими кредитами вже давно і досягло великих результатів. За статистикою, кожен місяць кількість оформлених кредитів зростає і компанії змушені думати над нововведеннями своїх сервісів, щоб радувати своїх клієнтів.
  МФО країн Європи і США вже давно пропонують онлайн кредити на суми в тисячі і десятки тисяч доларів. Українські мікрофінансові організації поки не такі міцні, а їх клієнти не готові брати такі суми під 300%, а то і 700% річних.
  Згідно з темпами зростання обсягів ринку мікрокредитування, навіть в найближчі кілька років МФО України не зможуть конкурувати з банками за можливість допомагати клієнтам значними сумами. Але законодавча база, яка постійно вдосконалюється, сприяє збільшенню популярності мікрокредитів у два-три рази.

  Підсумок

  Війна між банками та МФО триватиме ще довго, і хто в ній переможе – невідомо. Важливо те, що у кожної зі сторін є свої клієнти, яким потрібні послуги і банків і мікрофінансових організацій.

  Попередній матеріал
  У Києві невідомі заблокували будівлю ВККСУ: що відомо
  Наступний матеріал
  Відплата за вбивства: в мережі з'явилося відео ліквідації офіцера ЗС РФ на Донбасі
  Теги:
  Loading...

  Маніпулюючи стереотипами, зокрема про викиди СО2, політики замовчують реальні екологічні проблеми – експерт

  Поки політики займаються маніпуляціями, проблеми сміттєвих полігонів і скорочення водних ресурсів залишаються нерозв'язаними – експерт

  У Раді готують два законопроекти щодо вдосконалення екоподатку

  Володіє рейдерськими навичками: хто може очолити Міністерство інфраструктури при новій владі

  Чи допоможе мешканцям Дніпра газоаналізатор із Нової Зеландії дізнатися більше про забруднення повітря

  Скандали, сварки, та навіть побиття: на Київщині триває протистояння навколо сільськогосподарського кооперативу "Новоселицький"