Матеріал розміщено на правах реклами
Мікрокредити vs банківські кредити
Мікрокредитування веде справжню війну з банківськими кредитами вже давно, адже кожна сторона вважає себе потрібною, якщо не єдино необхідною, для свого клієнта. Хто перемагає, чи є консенсус і які перспективи розвитку мікрокредитування в Україні?
В яких випадках краще оформити мікрокредит
Мета мікрокредитування – фінансова допомога клієнту на невідкладні потреби. Терміново необхідно сплатити комуналку, купити подарунок або потрібну річ в довгоочікуваній акції? У цьому допоможе кредит онлайн на карту, який ви можете оформити швидко, просто і зручно.
Ще одним плюсом мікрокредитів вважається відсутність жорстких вимог до позичальників. Це дозволяє отримати гроші в кредит студентам, людям похилого віку, особам з низьким кредитним рейтингом і без стабільної зарплати. Головне, бути повнолітнім громадянином України і не мати діючих прострочень за кредитами.
Як показує статистика GfK Group, ріст звернень за мікрокредитами помітний напередодні свят (Новий Рік, Різдво) і під час розпродажів в магазинах (Black Friday та інші). Як видно, мікрокредит є не тільки грошовою "страховкою" до зарплати, але і зручною допомогою в купівлі необхідних речей.
Лікування та медичні послуги, так само є одними з популярних цілей мікрокредитування. Форс-мажорні обставини в родині завжди змушують діяти раціонально і швидко. Онлайн кредити https://credit365.ua/ru– краще рішення в таких ситуаціях!
Коли мікрокредит не зможе допомогти
Хоч МФО в Україні намагається допомогти кожному позичальнику, є випадки, коли вони не зможуть допомогти. Ми говоримо про такі ситуації:
1. Іпотека.
2. Автокредит.
3. Позика на розвиток бізнесу.
4. Інші потреби, що вимагають значних витрат.
Хоч мікрокредитування – це вірний вихід в різних ситуаціях, не варто вдаватися до послуг МФО, коли не впевнені, що повернете кредит вчасно.
Мікрокредити: перспективи розвитку
Мікрокредитування веде війну з банківськими кредитами вже давно і досягло великих результатів. За статистикою, кожен місяць кількість оформлених кредитів зростає і компанії змушені думати над нововведеннями своїх сервісів, щоб радувати своїх клієнтів.
МФО країн Європи і США вже давно пропонують онлайн кредити на суми в тисячі і десятки тисяч доларів. Українські мікрофінансові організації поки не такі міцні, а їх клієнти не готові брати такі суми під 300%, а то і 700% річних.
Згідно з темпами зростання обсягів ринку мікрокредитування, навіть в найближчі кілька років МФО України не зможуть конкурувати з банками за можливість допомагати клієнтам значними сумами. Але законодавча база, яка постійно вдосконалюється, сприяє збільшенню популярності мікрокредитів у два-три рази.
Підсумок
Війна між банками та МФО триватиме ще довго, і хто в ній переможе – невідомо. Важливо те, що у кожної зі сторін є свої клієнти, яким потрібні послуги і банків і мікрофінансових організацій.