Скріншот відео

"Нацкорпус" пікетує МЗС стосовно скандалу з угорськими паспортами – чого вимагають

Під час акції до активістів вийшов Начальник відділу країн Центральної та Східної Європи МЗС

Відіслати угорського консула з України – з такою вимогою прийшли близько сотні активістів "Національного корпусу" під стіни Міністерства закордонних прав.

Під час акції до активістів вийшов Начальник відділу країн Центральної та Східної Європи МЗС, який повідомив, що чільник відомства Павло Клімкін чекає зустрічі з угорською стороною на Генасамблеї ООН і тільки після неї можна робити висновки. Водночас активісти попросили передати Клімкіну лист, в якому зазначили всі свої вимоги.

"Висилка консула, насправді, – це мінімальне, що має зробити Україна в контексті загальних прецедентів світу. Вибачте, ловлять шпигунів, відсилають консулів, моментально. Те, що Угорщина вишле консулів, хай вона пояснить РЄ через що вона вишле консулів України з Угорщини. Хай вона набереться сил. Оці всі, вибачте мені, фрази про те, що ви нам, ми вам – вони не діють тут. Це реальна міжнародна політка, а не базар-вокзал", – пояснив учасник акції протесту Олександр Алфьоров.

"Рішення будемо приймати після тієї зустрічі, за результатами тієї зустрічі. А це я обов'язково передам", – повідомив Начальник відділу країн Центральної та Східної Європи МЗС Валерій Кендода.

Учасники вимагали вислати угорського посла через відео, яке поширилося в мережі і на якому громадянам України нібито видавали угорські паспорти, а ті присягали на вірність сусідній державі і отримали інструктаж: тримати факт отримання паспорта в таємниці.

Тоді Міністр МЗС Павло Клімкін заявив про намір вислати угорського посла, однак нині досі цього не зробив. У відповідь угорська влада заявила, що також вишле українського посла і блокуватиме вступ України до ЄС.

Попередній матеріал
"Крим – це Україна": Волкер вручив Порошенку копію декларації про невизнання США анексії півострова
Наступний матеріал
Роботу розпочато: Прем’єр-міністр дав старт перевіркам забудовників
Loading...

Москаль розповів, хто слідом за Угорщиною планує видавати українцям свої паспорти

Гопко розповіла про нардепів-запроданців, які стали на бік Угорщини

Угорщина виторговує в РФ певні преференції – Гопко

Посольство України в Будапешті "відмовилося допомогти пораненому закарпатцю" – реакція МЗС

Будапешт заступиться за кожного члена угорської громади на Закарпатті – голова МЗС Угорщини

Угорщина не змінила скандальну назву "уповноваженого з Закарпаття", попри домовленість – МЗС України