Нестор Шуфрич
Нестор Шуфрич skelet-info.org

Гопко розповіла про нардепів-запроданців, які стали на бік Угорщини

На жаль, серед представників України на міжнародній арені завівся троянський кінь, який виступає проти інтересів нашої держави

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко пояснила, хто з української делегації стає на бік Угорщини і якою буде відповідь Києва на дії Будапешту. 

"В українському парламенті є, наприклад, ті парламентарі, які, приїжджаючи в Будапешт, сідають на сторону угорської сторони. Це Нестор Шуфрич (нардеп від Опоблоку – ред.), ще є такий пан Березович. Під час офіційних візитів, на яких ми (ред. – українська сторона) сидимо, він сидить навпроти – з угорської сторони. І потім отримує нагороди від Орбана (прем'єр Угорщини Віктор Орбан – ред.)  за те, що угорська меншина присутня на рівні 12% у Закарпатській обласній раді", – заявила Гопко. 

За її словами, нині Україна порушує питання про те, щоб не лише вислати угорського консула з України, а й узагалі закрити угорське консульство за ті дії, які його представники чинять упродовж років. А стосовно тих українців, що погодилися на угорське громадянство, Ганна Гопко вважає цілком доречним дати їм вибір: або здати угорський паспорт, або позбавити їх громадянства України. 

"Я думаю, що це абсолютно правильна позиція, оскільки давати клятву на вірність Угорщині, паралельно отримуючи в Україні безкоштовну освіту, медицину, все решта, це (неправильно). Хоча ми чітко розуміємо: якщо ми закриємо угорське консульство, вони можуть продовжувати видавати паспорти, просто в Будапешті чи іншому угорському місті. Тобто, це не зупинить угорську владу", – вважає голова парламентського комітету.

Продовження розмови – далі у відео: 

Попередній матеріал
"У хід пішли ножі, ланцюги, молотки": докладно про масову бійку у Львові
Наступний матеріал
"Серед ночі прийшла вся в крові": у Маріуполі на дитину просто в ліжку напав щур