Акція у Береговому
Акція у Береговому Мукачево.net

"Грають під російську дудку": у Береговому пікетували консульство Угорщини

Угорщина користується тим, що Україна нині ослаблена, наголошують мітингувальники

У Береговому, що на кордоні з Угорщиною, місцеві мешканці провели мирний мітинг. Акцію влаштували під угорським консульством. Із закликом зверталися до уряду України, аби звернути увагу на антиукраїнську політику сусідньої держави, передає видання Mukachevo.net.

Мітингувальники підготували повітряну кульку у вигляді пляшки з-під шампанського, а також плакати із проханням вислати всіх консулів Угорщини з України, адже переконані – вислання одного консула результату не матиме.

У зверненні пікетуальники заявили: "Ми, патріоти України, в тому числі учасники бойових дій проти російської агресії, вимагаємо… жорсткої реакції на деструктивні дії Угорщини стосовно України. У той час як наші побратими проливають кров у боротьбі з агресором на сході України, користуючись нашою ослабленістю, Угорщина підло реалізує план з автономізації та подальшого від’єднання Закарпаття, використовуючи для цього дипломатичні місії, які фактично перетворилися на центри масової паспортизації українців".

Місцеві мешканці переконані, що така діяльність проводиться на догоду російському керманичу Володимиру Путіну, який і керує угорськими лідерами.

"У такій ситуації відкликання одного угорського консула нічого не змінить. Вимагаємо припинити діяльність угорського консульства в Берегові, яке перетворилося на інструмент реалізації антиукраїнської політики", – наголосили учасники акції.

Акція у Береговому
/
Акція у Береговому
Акція у Береговому
/
Акція у Береговому
Акція у Береговому
/
Акція у Береговому
Акція у Береговому
/
Акція у Береговому
Акція у Береговому
/
Акція у Береговому

Наостанок вони поклали до дверей консульства збільшені версії угорського закордонного паспорту.

Попередній матеріал
Напад на одеського активіста: на замах відреагували в посольстві США
Наступний матеріал
Окупанти заборонили чоловікам призовного віку виїжджати в Росію з ОРДЛО – розвідка