Паспорт Угорщини
Паспорт Угорщини pravda.com.ua

Із шампанським і присягою: у Береговому українцям видають угорські паспорти – ЗМІ

При цьому угорські дипломати закликають власників нових паспортів приховувати від державних структур України факт отримання угорського громадянства

У консульстві Угорщини в Береговому Закарпатської області громадянам України видають угорські паспорти. Процедура супроводжується келихом шампанського на честь другого громадянства та інструкціями – не повідомляти про отримання документів українській владі. Про таке пише "Укрінформ".

При цьому громадяни України вголос присягають на вірність Угорщині. Запис відео із зазначеною процедурою "Укрінформ" отримав із власних джерел. 

"Присягаю, що вважаю Угорщину своєю батьківщиною. Буду вірним громадянином, захищатиму і служитиму Угорщині. Хай допоможе мені Бог", – такі слова люди тричі повторюють на тлі угорського прапора.

А після гімну власники нових угорських паспортів отримують інструкції від угорських дипломатів. Ті навчають: "Приховуйте від державних структур України факт отримання угорського громадянства".

Як пише видання, жирналісти попросили консульство Угорщини в місті Береговому в установленому законом порядку прокоментувати цю інформацію, а саме підтвердити або ж спростувати факт видачі паспортів Угорщини українським громадянам, а також факт надання рекомендацій про приховування від органів державної влади України.

"Наш письмовий запит поки що залишився без відповіді, а спроба зв'язатися по телефону з установою була безуспішною: абонент, з яким нас зв'язав оператор, не розуміла української мови, а наданий інший номер не відповідав", – написали журналісти "Укрінформу".

Натомість у посольстві Угорщини в Києві, куди вони надіслали аналогічний запит, підтвердили факт отримання листа, але відмовилися його коментувати.

"Мы отослали ваш запрос в наше министерство. Если там захотят, то, возможно, вам ответят", – відповіла співбесідниця російською мовою і при цьому наголосила, що українською не володіє, зауважують журналісти.

Попередній матеріал
Новий склад ЦВК сформують уже найближчим часом – Гройсман
Наступний матеріал
Презентація книги глави УГКЦ Святослава – відео
Loading...

Санкції та позбавлення голосу в Раді ЄС: Європарламент підтримав ідею покарати Угорщину

Угорщина може залишитися без права голосу в Раді ЄС

Безвізовий доступ до 90 країн: Україна посіла 24 місце за "силою паспорта"

Від гуркоту здригнулася набережна: у центрі Ужгорода впав будівельний кран – фото, відео

У Закарпатській області зафіксований спалах менінгіту – одна дитина померла, ще 10 осіб у лікарні

Туристичний бум: чим Київ, Одеса та Ужгород приваблюють іноземних подорожувальників