Туристичний указчик у Києві
Туристичний указчик у Києві 5 канал

Туристичний бум: чим Київ, Одеса та Ужгород приваблюють іноземних подорожувальників

Білорусь, Ізраїль, США, Німеччина та Туреччина – саме з цих країн до Києва приїжджає найбільше туристів

Понад 850 тис. іноземних туристів відвідали Київ упродовж першого півріччя 2018 року. А це рекорд за останні 4 роки. Звідки до нас летять туристи і що їм цікаво? Журналісти 5-го вирішили скласти перелік "маєш побачити" в Києві – і не тільки.

Білорусь, Ізраїль, США, Німеччина та Туреччина – саме з цих країн до Києва приїжджає найбільше туристів. Частина селиться тут на день-два і продовжує подорож до морського узбережжя України, інша – затримується на довше, аби побачити більше туристичних принад.

"Мені подобається Україна. Мені пощастило відвідати не лише Київ, а й Львів і Одесу. Чудові люди, дуже гостинні. Звичайно, архітектура просто неймовірна. Особливо – церкви. В Америці історія храмів сягає двохсотлітньої давнини, а в Україні йдеться про храми з тисячолітньою історією", – ділиться враженнями турист зі США Майкл.

У Києві серед класичних туристичних місць – Пейзажна алея. Звідти новими сходами тепер можна спуститися на Поділ – історичну місцевість столиці. Для мешканців це можливість скоротити дорогу до 6 хвилин, а для приїжджих сходи – це частина пішохідного турмаршруту. Однак пізнавати Київ можна не лише пішки, а й на колесах.

Ще одна новинка для мешканців і туристів Києва – Nextbike – громадський велосипед, на якому за невисоку ціну можна покататися столицею. Загалом, у столиці налічується 100 велобайків.

"Треба завантажити на свій мобільний телефон аплікацію, потім підв'язати свою картку, а потім ви завдяки QR-коду натискаєте "орендувати велосипед" і все, він ваш", – демонструє начальник управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко.

А от Одеса від початку 2018-го вже прийняла близько 3 млн туристів. Це як українці, так і іноземці. Окрім моря та класичних екскурсій за цей рік у Південній Пальмірі з'явилися зо 20 різноманітних арт-об'єктів. Зокрема, скульптури відомих одеських котів. Їх можна знайти у найнесподіваніших місцях – перилах сходів, підвіконнях та ліхтарних стовпах.

Нову туристичну атракцію придумали і на Закарпатті. Ужгородські туризмознавці разом із ковалями створили металеву колоду карт. Із 36 – 12 уже розміщені біля місцевих пам'яток. Через них туристи фотографують ужгородські принади.

"Гра слів "гральна карта" та "туристична карта". Всередині кожної карти вирізано гроно винограду, це символіка міста Ужгорода, з герба взято. І через нього треба фотографувати ті місця, які найпопулярніші серед туристів", – пояснює автор ідеї Федір Шандор.

А ще – пошук кованих карт – чергова історична гра для любителів квесту.

Ірина Сисак, Ольга Дунська, Світлана Максимова, Руслан Альмухамедов "5 канал"

То зникають, то з'являються: на Одещині відкрили особливий пам'ятник "кіборгам" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У багажнику з підгузками: молдаванин із РФ мав намір ввезти в Україну нелегала – відео
Наступний матеріал
Господь з нами, бо Україні зможуть надати автокефалію без згоди Москви – Порошенко
Loading...

ДТП туристичного автобусу в Болгарії: кількість жертв зросла до 16 – ЗМІ

В Одесі біля пляжного клубу пограбували автобус гурту "СКАЙ" – подробиці

В Одесі викрили банду, яка продавала зброю через інтернет

"Руде місто": в Одесі зареєстрували новий "рудоволосий" рекорд

Прокуратура оголосила підозру міському голові Ужгорода – реакція міськради

Цигарки "першої необхідності": ДПСУ виявила контрабанду у вантажі туалетного паперу