Геннадій Москаль
Геннадій Москаль www.muka4evo.info

Москаль розповів, хто слідом за Угорщиною планує видавати українцям свої паспорти

  Голова Закарпатської ОДА каже, що варто чекати на паспортний "серіал №2"

  У Закарпатті проблема видачі українцям угорських паспортів – не єдина. Про таке заявляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, передає "112 Україна". 

  Так, за словами Москаля, мешканцям регіону свої паспорти видає також Чехія. Адже, нагадує голова ОДА, до 1944 року територія Закарпаття входила до складу Чехословаччини, а потім Угорщини. Уже тоді, після приходу радянської влади, багато мешканців регіону зберегли чехословацькі й угорські паспорти.

  "Зараз у нас намічається серіал № 2, тому що вже те, що ми спілкуємося, і наш прес-центр моніторить все, що пишуть про Закарпаття, зокрема Чехія, Угорщина, Словаччина, Румунія, Польща тощо, йде питання про те, щоб надати колишнім територіям Чехословаччини (словакам - ні, вони вже є членами Євросоюзу, і в них тільки одне громадянство)...Чехія вже ставить питання – а чому б ні? А чому б не надати Закарпаттю подвійне громадянство, все-таки це "наше" було", – заявив Москаль.

  Водночас він переконаний, що та ж Угорщина не "надає" своє громадянство, а "повертає" його етнічним угорцям за спадковою ознакою.

  Як повідомляв 5.UA, 10 вересня 2018 року ЗМІ опублікували відео, на якому зафіксовано момент видачі громадянам України в консульстві Угорщини в Береговому угорських паспортів. Процедура супроводжувалася келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями – не повідомляти про отримання документів українській владі. При цьому громадяни України вголос присягали на вірність Угорщині. 

  Попередній матеріал
  Статки Ахметова досягли майже $6 мільярдів – Bloomberg
  Наступний матеріал
  НАТО не питатиме у РФ дозволу стосовно вступу України до Альянсу – Генсек