Ганна Гопко
Ганна Гопко 5 канал

Угорщина виторговує в РФ певні преференції – Гопко

При цьому, офіційний Будапешт прагне заблокувати європейські та євроатлантичні перспективи України

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко пояснила, про що свідчать дії Угорщини та перформанси із видачею українцям угорських паспортів.

"Угорщина посилає нам зараз сигнал, що будуть проблеми з продовженням санкцій. Ми вже почули заяву угорського посла, що продовжувати санкції проти Росії автоматично не можна. Це вже певний натяк на те, що єдність Європейського Союзу (примарна), а ми маємо розуміти, що потрібен консенсус для продовження санкцій. Хоча українській стороні хотілося би бачити посилення санкцій, більш жорсткі персональні, секторальні санкції", – заявила Гопко.

Вона наголосила: "Всі зусилля Угорщині зараз налаштовані на те, щоб блокувати європейські та євроатлантичні перспективи України. І в Європейському Союзі, коли вирішувалося питання про надання Україні 1 млрд, яку ми побачили позицію Угорщини? Абсолютно не добросусідську. Так само і на Саміті НАТО".

Водночас, голова парламентського комітету пояснила: всі дії Будапешту демонструють його прихильність до РФ.

"І ми далі розуміємо, що угорці таємно, а вже можливо і не таємно, після зустрічей Орбана з Путіним, домовляються про певні для себе знижки на газ, інші енергетичні продукти", – зазначила Ганна Гопко. 

Продовження розмови – далі у відео: 

Попередній матеріал
190-й день голодування: "Верховний суд Криму" відклав суд щодо Балуха
Наступний матеріал
У Нью-Йорку стартувала 73 сесія Генасамблеї ООН: уперше говоритимуть про ОРДЛО та Крим