Ганна Гопко
Ганна Гопко 5 канал

Потрібно навести лад із подвійним громадянством – Гопко

Для українців, які погодилися на угорське громадянство, є два варіанти дій: або здати угорський паспорт, або позбутися громадянства України

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко розповіла, яких конкретних кроків очікує від влади для врегулювання ситуації на Закарпатті. 

"Потрібно навести лад із подвійним громадянством, яке суперечить (законодавству України), яке дає право, зокрема, Президенту дати їм вибір, аби вони визначилися. Якщо вони громадяни Угорщини – будь ласка, їдьте в Угорщину. Україна нікого не тримає", – наголошує Гопко. 

Водночас, вона переконана, що зміни мають відбутися і в керівництві силових структур Закарпаття.

"Звісно, потрібно посилити безпекову складову на Закарпатті. З важливого – відновлення військових частин у Береговому, наша більш потужна присутність. І я вважаю, що потрібно щось робити з керівництвом області, правоохоронними органами, СБУ, ГПУ, поліцією. Є величезне зрощення корупціонерів, які займаються контрабандою, кримінальних різних структур, які дуже часто, мені здається, живуть у паралельній реальності, відірвані від пріоритетів національних, які є в Києві. Їм здається, що вони вже там керують разом із Угорщиною та Кремлем, на Закарпатті", – визнає голова парламентського комітету.

За її словами, нині на Закарпатті розгортається "дуже вигідний сценарій". Що це означає і чому на західній Україні вичікують результатів виборів 2019 – дізнайтеся у відео: 

Попередній матеріал
Гроші падають просто з дерев: навіщо кияни так активно визбирують каштани і до чого тут косметика
Наступний матеріал
Оновлені 20 гривень тепер в обігу: в НБУ розповіли, що буде зі старою "двадцяткою"