Радіо Свобода

Статки Ахметова досягли майже $6 мільярдів – Bloomberg

  У його власності перебуває індустріальний конгломерат "Систем Кепітал Менеджмент", найціннішими активами якого є металургійна компанія "Метінвест" та ДТЕК – вугільний і енергетичний бізнес

  За час революцій, війни та націоналізації майна статки українського бізнесмена Ріната Ахметова скоротилися з 22 млрд доларів у 2013-му до близько 4 у 2015-му. Проте тепер вони прямують до майже 6 млрд доларів. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Bloomberg.

  Український бізнесмен наразі є найбагатшою людиною в Україні. У його власності перебуває індустріальний конгломерат "Систем Кепітал Менеджмент", найціннішими активами якого є металургійна компанія "Метінвест" та ДТЕК – вугільний і енергетичний бізнес.

  Повідомляється, що обидві компанії мали підприємства в Луганській та Донецькій областях, де на початку 2014 року з'явилися проросійські бойовики. Видання пише, що Ахметов був змушений переїхати з рідного Донецька до Києва, а його статки знизилася з 22,4 мільярда доларів у січні 2013 року.

  "На початку 2017 року активи "Метінвесту" та ДТЕК у Луганську та Донецьку були націоналізовані проросійськими бойовиками після того, як українські військові ветерани розпочали транспортну блокаду утримуваних бойовиками східних областей", – зазначає видання.

  Як повідомляв 5.UA, семеро громадян України потрапили до рейтингу найбагатших людей світу, який щороку складає американське видання Forbes

  Попередній матеріал
  Президент планує продати завод "Кузня на Рибальському" українському власнику – Цеголко
  Наступний матеріал
  Москаль розповів, хто слідом за Угорщиною планує видавати українцям свої паспорти

  Оновлені 20 гривень тепер в обігу: в НБУ розповіли, що буде зі старою "двадцяткою"

  Вакарчук, Зеленський і Ко: політолог пояснив, що ці імена роблять у рейтингах

  Омелян повідомив, хто профінансує побудову автобану Маріуполь – Запоріжжя

  Кілька сотень тисяч гривень – на полотно: як львів'янка створює незвичні картини з купюр

  "Газпром" різко опустився в рейтингу світових енергокомпаній – ЗМІ

  Кабмін має намір підвищити акцизи на сигарети більш як на 30%