Київ може залишитися без тепла через мільярдні борги компанії Ахметова

  Лише перший внесок зі сплати боргу "Київенерго" становить 3 мільярди гривень

  Київ не сплачуватиме борги "Київенерго", однак зрозуміло, що "Нафтогаз" повинен отримати свої гроші. Про таке заявив секретар Київради Володимир Прокопів на прес-брифінгу, передає УНІАН

  "Ми будемо вести переговори з "Київенерго" щодо їх відповідальності... Ми будемо вести переговори в площині "Нафтогаз України" − "Київтеплоенерго" − КМДА − "Київенерго", − уточнив він.

  Натомість заступник міського голови Петро Пантелєєв пояснив: перший внесок зі сплати боргу "Київенерго" становить 3 млрд грн, а без укладення договору з "Нафтогазом" новий оператор мереж "Київтеплоенерго" не зможе відновити теплопостачання киян.

  "Без договору ми не зможемо забезпечити теплопостачання. Початок опалювального сезону перебуває під загрозою", − відзначають у КМДА.

  Для вирішення ситуації столична влада планує укласти новий договір.

  "Ми звернемося до НАК "Нафтогаз України" до 1 червня, для того щоб укласти договір на поставку газу і паралельно з цим напрацювати механізм вирішення ситуації навколо боргових зобов'язань "Київенерго", − повідомив Пантелєєв.

  Натомість прес-служба "Нафтогазу" на своїй сторінці у Facebook повідомила: "Київтеплоенерго" зобов'язана прийняти борги "Київенерго", згідно зі статтею 22 Закону України "Про теплопостачання".

  "Міська влада намагається переконати нас за допомогою тиску в громадському просторі, але ми тут ні до чого, є закон", − заявили в "Нафтогазі".

  Там сподіваються, що столична влада дотримуватиметься норм згаданого закону.

  "Ми сподіваємося, що місто діятиме в інтересах споживачів і виконуватиме вимоги закону для того, щоб і в наших і ваших будинках теплопостачання відновилося якомога скоріше", − йдеться в повідомленні.

  Попередній матеріал
  У Криму арештували активіста Мустафаєва
  Наступний матеріал
  Топ-100: Володимир Кличко увійшов до рейтингу найбільш популярних спортсменів світу