Український мілітарний портал

Президент планує продати завод "Кузня на Рибальському" українському власнику – Цеголко

Наразі відомо, що заводом зацікавився вітчизняний покупець

Речник Президента України Петра Порошенка – Святослав Цеголко – повідомив про продаж заводу "Кузня на Рибальському". Про таке він написав у власному Facebook.

"Фонд Прайм ессетс кепітал, який управляє активами Петра Порошенка, повідомив, що досяг принципової угоди про продаж заводу "Кузня на Рибальському" вітчизняному покупцеві", – зазначив Цеголко.

Він додав: у разі, якщо Антимонопольний комітет надасть згоду і будуть вирішені всі формальності, угоду підпишуть та реалізують.

Зауважимо, що завод заснований ще 1862-го року. Він виробляє судна і танкери. Кінцевими бенефіціарами підприємства станом на 2017 рік є Петро Порошенко та народний депутат Ігор Кононенко.

Як нагадав речник Президента, ще у січні 2016 року Порошенко передав свій найбільший актив – компанію "Roschen", у довірчу власність Rothschild, світовій компанії з бездоганною репутацією. У квітні минулого року менеджмент "Roschen" закрив Липецьку кондитерську фабрику і згорнув виробництво. У Криму Севастопольський морський завод був конфіскований окупантами.

"Жодних "аграрних чи крохмальних бізнесів у РФ", про які безпідставно та неправдиво твердять опоненти, у Петра Порошенка нема", – наголосив Цеголко.

Дивіться також фотогалерею: 

Турчинов відвідав підприємство з виробництва найсучаснішої ракетної зброї – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кліщі "атакують": кількість хворих в Україні зросла до 2,4 тисячі
Наступний матеріал
Статки Ахметова досягли майже $6 мільярдів – Bloomberg