Розвезення води у Білій Церкві
Розвезення води у Білій Церкві 5 канал

Хімікати в річці Рось: у Білій Церкві почали розвозити воду цистернами – включення

Читайте по-русски
Загалом у запасі є 40 тис. куб. м води – це еквівалент денного споживання води містом

Запасів прісної води у Білій Церкві на Київщині поки що вистачає, запевняє місцеве керівництво. Місто від учорашньої ночі перебуває без водопостачання через забруднення річки Рось хімічними речовинами. У Білій Церкві перебуває кореспондентка "5 каналу" Олена Соловйова.

У Білій Церкві продовжується вимушена "посуха". Тут вже почали організовано розвозити воду цистернами. Поки що на вимогу везуть у медичні заклади та інші громадські місця. Нещодавно нарешті доставили воду в міську лікарню №2 – майже 30 куб. м. Персоналу доводиться власноруч носити її відрами.

Як це відбувається – дивіться у відео.

Для мешканців по районах воду почнуть розвозити вже ближче до другої половини дня. Загалом у запасі є 40 тис. куб. м води – це еквівалент денного споживання води містом.

"Орієнтовно з 16-ї години буде стояти транспорт – це більше 12 машин, які можуть роздавати питну воду. Це відгукнулися підприємці міста, вони бут поставляти воду. Щоб їх забезпечити водою, у нас є запас у резервуарах. Хто буде до нас звертатися – ми всіх будемо забезпечувати", – запевнив директор ТОВ "Білоцерківвода" Олексій Пахальчук.

Наразі в місті очікують на результати аналізів води. І вже за показниками, які стануть відомі приблизно о 17:00, стане зрозуміло, чи відновлять водопостачання найближчим часом.

Як повідомляв 5.UA, 9 червня у селі Збаржівка Вінницької області вантажний мікроавтобус з'їхав у ставок, перекинувся та загорівся. Вогнем пошкоджено каністри з пестицидами та стимуляторами росту для сільгоспрослин, вміст яких (близько 800 л) потрапив у ставок із витоком у Рось. Через забруднення річки було припинено роботу Білоцерківської насосно-фільтрувальної станції, тому водопостачання в Умані та Білій Церкві здійснюється тільки з резервних джерел.

Попередній матеріал
Небезпечних інсектицидів у річці Рось не знайшли – результати експертизи
Наступний матеріал
Забруднення хімікатами верхів’я річки Рось: брифінг ДСНС, ДПС та ДАВР – відео
Loading...

На Вінниччині в річку звалився бус із хімікатами: в окремих містах перекриють воду

"Плавають посеред річки": біля Сум виявили стихійне звалище ртутних ламп

Їстівний посуд, який витримує високу температуру, виготовляють сумські студенти

Будинки опиняться під стічними стоками: яке нове екологічне лихо загрожує Києву

Нестерпний сморід 24/7: на Київщині селяни потерпають від підприємства-забруднювача

На Хрещатику масово гине каштан: як влада рятуватиме символ Києва та чи можливо це взагалі