Енергоатом
Енергоатом 5 канал

Ветерани атомпрофспілки заявляють про фінансову кризу і збираються на протести

  Читайте по-русски
  Обурені діями т. в. о міністра енергетики та прем'єр-міністра України атомники збираються відкрито звернутися до президента з вимогою їхньої відставки

  Через фінансову кризу та загрозу банкрутства "Енергоатома" працівники головної енергогенеруючої компанії України готові виходити на масові акції протесту.

  Про скрутний фінансовий стан НАЕК "Енергоатом", яка генерує понад 50% всієї електроенергії, що виробляється в Україні, протягом останніх місяців говорилося неодноразово. Станом на зараз держпідприємство фактично перебуває у переддефолтному стані, до якого призвели недалекоглядні рішення державних же органів.

  Численні намагання керівництва компанії якнайшвидше вивести "Енергоатом" із фінансової ями так і не дали бажаних результатів, оскільки держава досі не змінила правил гри на енергетичному ринку.

  Атомники терпляче чекали на позитивні зміни, проте нині вони готові відстоювати власні права самотужки. Адже внаслідок того, що органи державного управління не виконують своєї основної функції – забезпечення стратегічно важливої галузі можливістю отримувати своєчасні розрахунки за вироблену й поставлену електроенергію, наразі не може йтися вже про безпечну експлуатацію атомних електростанцій.

  Своє занепокоєння представники всіх чотирьох чинних АЕС України висловили на засіданні президії профкому ДП "НАЕК "Енергоатом" під час обговорення змін, які варто внести у внутрішню "конституцію" компанії – Колективний договір на 2021 рік. За результатом зустрічі всім трудовим підрозділам компанії було рекомендовано надати пропозиції стосовно подальших колективних дій не тільки щодо захисту інтересів працівників "Енергоатома", а й зі збереження енергетичної та загальнонаціональної незалежності України.

  Обурені діями т. в. о міністра енергетики та прем'єр-міністра України атомники збираються відкрито звернутися до президента з вимогою їхньої відставки, і навіть готові виходити на масові акції протесту як у містах розташування АЕС, так і в Києві.

  Попередній матеріал
  Припинити насильство та почати вести діалог: Голова ПА ОБСЄ – про події в Білорусі
  Наступний матеріал
  "Я поки живий і не за кордоном": Лукашенко нагадав про себе
  Loading...

  Найбільша державна теплогенеруюча компанія "Центренерго" на межі банкрутства – "СтопРеванш"

  Корупція і безпорадність: як Коломойський заробляє на схемах із "Центренерго" і чому мовчить Зеленський – Гончаренко

  Єврокомісія презентувала стратегію, за якою в енергетиці водень має замінити вуглецеві джерела

  Посадовці Конгресу США звернулися до Зеленського у листі щодо енергетичної безпеки – про що просять

  "Енергоатом" звернувся до Міненергетики з проханням краще контролювати розрахунки державних підприємств

  5 канал - трансляція наживо