Ольга Буславець

Керівниця Міненерго розповіла, що кадри їй допомагає підбирати інтуїція, бо вона народжена під знаком риб

mpe.kmu.gov.ua

Буславець – перша жінка в історії України, яка очолила Міненерго

Виконувачка обов'язків міністра енергетики Ольга Буславець розповіла, як вона підбирає кадри для роботи в міністерстві. В інтерв'ю "Економічній правді" вона зазначила, що завжди дослухається до своєї інтуїції, яка часто її рятувала.

"Скажу вам чесно, що іноді на цих співбесідах я дослухаюся до своєї інтуїції, тому що дуже добре відчуваю людей. Я народжена під знаком риб, це дуже інтуїтивні люди, мене ця інтуїція дуже часто рятувала й оберігала, тому дякую Богові, що вона у мене є", – сказала Буславець, відповідаючи на питання, як вона обирає кандидатуру на посаду вугільного замміністра.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

Ольга Буславець – перша жінка-міністр енергетики за всю історію України. Однак, як підкреслює видання, це не просто "данина гендерній рівності". 45-річна політикиня в енергетичній сфері працює з 2000 року, а в Міненерго – ще з 2005 року. При цьому її часто і небезпідставно пов'язують з олігархом Рінатом Ахметовим.

Раніше народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос подав заяву до НАЗК про корупційний злочин, вчинений Ольгою Буславець. За його даними, у в.о. міністра прямий конфлікт інтересів, оскільки вона дбає про працевлаштування свого сина

ПРОКОМЕНТУЙТЕ