ДТЕК sfw.so

ДТЕК: Призупинення слідства у справі "Роттердам+" доводить безпідставність підозр

  Читайте по-русски
  У компанії запевнили, що надавали всі необхідні документи та відповідали на численні запити

  Досудове розслідування щодо працівників компанії ДТЕК було призупинено, що вчергове вказує на безпідставність раніше висунутих підозр у справі "Роттердам+". Про це із посиланням на адвокатів заявили в прес-службі енергетичної компанії.

  "ДТЕК наголошує – порядок формування прогнозної ціни, до якого висунуті претензії з боку НАБУ та САП, визначив прозорі правила роботи на Оптовому ринку електроенергії, які до цього моменту були відсутні. Доцільність використання принципу імпортного паритету та відповідність методики ціноутворення на енергетичне вугілля в Україні практикам європейських країн були підтвердженні міжнародними дослідженнями, результати яких компанія надала слідству задля встановлення істини у справі", – мовиться у повідомленні.

  У компанії запевнили, що увесь час слідства надавали правоохоронцям з НАБУ та САП необхідні документи та відповідали на численні запити.

  "У ДТЕК очікують, що завершення слідства покладе край безпідставним політичним маніпуляціям і підозрами, які завдають шкоди репутації компанії і її співробітникам", – наголошується у повідомленні.

  Раніше журналіст Юрій Бутусов із посиланням на джерела в прокуратурі на своїй сторінці в Facebook повідомив, що у САП призупинили на невизначений термін розслідування у справі "Роттердам+".

  Нагадаємо, голова виконавчого комітету Ради реформ Михайло Саакашвілі похвалив формулу "Роттердам+".

  Попередній матеріал
  Обмежень не вводитимемо: Кернес – про роботу транспорту в Харкові
  Наступний матеріал
  Через зливи та град у Національному парку Одещини загинули сотні лелек
  Loading...