вв 112.ua

Президент гарантував малому бізнесу збереження існуючої спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності

  Читайте по-русски
  Глава держави вкорте висловив думку про неприпустимість тиску з боку силових структур на бізнес

  Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу запевнив: його курс щодо захисту бізнесу залишиться незмінним. Відповідне повідомлення міститься на Офіційному інтернет-представництві Президента України.

  Як нагадав глава держави, наприкінці лютого разом з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом вони зустрічалися з представниками провідних ІТ-компаній, що працюють на українському ринку. Він зауважив, що тоді ще раз наголосив на рішучій налаштованості підтримувати ІТ-сектор. "Ми спільно плануємо створення всеохопної підтримки та напрацювання необхідних механізмів для успішного розвитку ІТ-галузі в Україні", – наголосив Президент.

  "Говорили ми з ними і про ФОПи. Принагідно хотів би послати меседж малому бізнесу: коли я буду переобраний Президентом, гарантую збереження спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності в тому вигляді, в якому вона зараз функціонує", – заявив Петро Порошенко.

  Окрім того, Президент також подякував голові комітету Верховної Ради України з питань податків Ніні Южаніній за те, що комітет розглянув закон про податок на виведений капітал. "Хоч як би важко це було, але ми вже знайшли порозуміння. Робимо це в координації з міжнародними організаціями, чекаємо місії, будемо говорити про ефективний діалог", – поінформував Петро Порошенко.

  "Твердо переконаний, що і питання стосовно захисту бізнесу від силовиків, і питання щодо податку на виведений капітал – це є потужне джерело для внутрішніх інвестицій", – зазначив Президент.

  Глава держави вкорте висловив думку про неприпустимість тиску з боку силових структур на бізнес. "Наголошую на тому, що силовики мають бути усунуті від будь-якого впливу на бізнес. Не лише СБУ. Ми обговорили і зараз буде презентована концепція реформування СБУ, де контррозвідувальний захист економіки, його функції будуть ліквідовані. Але тільки разом із зняттям таких функцій і в МВС, і в прокуратури. Бо нічим вони один від одного не відрізняються, навіть більше, скоординувалися і ходять по колу", – сказав він.

  "Звичайно, що наші зусилля "маски-шоу стоп" та інші сьогодні значно обмежили їхні можливості. Але, на жаль, вони не ліквідовані. Тому законопроект про Національне бюро фінансових розслідувань, який уже був прийнятий до розгляду, має бути також прийнятий Парламентом", – зазначив глава держави.

  Нагадаємо, Президент Петро Порошенко сьогодні підписав "Кодекс України з процедур банкрутства".

  Попередній матеріал
  Біля Сонячної системи знайшли ще одну екзопланету
  Наступний матеріал
  Не влазить у жоден кошик: в Україні зважили найбільший гриб – фото

  Президент підписав закон щодо процедури банкрутства

  Зустріч Президента України з представниками бізнесу – відео

  "Гроші мають надійти вже цього року": про що ще говорив Порошенко з Меркель та Макроном

  Порошенко: Не маю жодних сумнівів, що полонених звільнять одразу після виборів

  У Зеленського пояснили, чому він не з'явився на "Олімпійському"

  Не дебати, так не дебати: що сьогодні відбувалося на "Олімпійському"