president.gov.ua

"Гроші мають надійти вже цього року": про що ще говорив Порошенко з Меркель та Макроном

  Читайте по-русски
  Говорили, зокрема, про економічний розвиток України

  Президент України Петро Порошенко під час переговорів із канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Еммануелем Макроном обговорили питання економічного розвитку України. Про це Глава держави розповів в інтерв’ю телеканалу "Україна" в неділю, 14 квітня.

  Порошенко сказав: "Друга позиція – це розвиток: розвиток економічної співпраці, розвиток нашої підтримки на міжнародній арені, продовження санкцій, якщо Путін не відреагує і не продемонструє прогрес в імплементації Мінських угод. І окремо – розвиток Азово-Чорноморського басейну, розвиток Донбасу. Гроші – коли будуть побудовані і транспортна інфраструктура, й електрифікація залізниці, й інфраструктура портів. Ці європейські гроші вже цього року мають надійти. І про це ми домовилися і з президентом Франції, і з канцлером Німеччини. Мир, економічний розвиток і турбота про людей".

  Що ж до першої позиції переговорів із Меркель та Макроном, то він наголосив, що це – питання миру.

  Як повідомляв 5.UA, під час спільного брифінгу з Меркель у Берліні 12 квітня Порошенко заявив, що буде готовий ініціювати саміт у "нормандському форматі" після виборів 21 квітня. Того ж дня в ефірі телеканалу "Інтер" відеозв'язком із Парижа за підсумками зустрічей із Макроном та Меркель Порошенко висловив переконання, що переговори у "нормандському форматі" найближчим часом дозволять вийти на умови повернення миру на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Провокативні білборди з Порошенком: в АП заявили, що не мають стосунку до зображень
  Наступний матеріал
  Епіфаній: Якщо будемо розділені, РФ матиме можливість захопити Україну