Митрополит Епіфаній
Митрополит Епіфаній president.gov.ua

Епіфаній: Якщо будемо розділені, РФ матиме можливість захопити Україну

  Читайте по-русски
  Нині вирішальний час для України та кожного з нас, – переконаний Митрополит

  Глава Православної Церкви України, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній наголошує на необхідності єднання українців, аби протистояти намаганням Росії-агресора поневолити нашу державу. Про це він сказав під час урочистої Божественної літургії та молебню у храмі святих мучеників Бориса і Гліба в Тернополі, – повідомляє "Укрінформ".

  Епіфаній сказав: "Зараз ми переживаємо складні, непрості часи становлення нашої Української держави. На сході країни йде війна. Агресор намагається нас поневолити фізично й розділити всередині держави. І ми повинні зрозуміти: якщо ми будемо розділені, то тоді північний сусід матиме можливість захопити нашу країну".

  Саме зараз для України вирішальний час, коли кожен робить серйозний вибір на президентських виборах, – сказав глава ПЦУ.

  "Це вирішальний час для України та кожного з нас. Ми з вами обираємо наше майбутнє. Майбутнє на наступні роки. Це те майбутнє, яке ми з вами окреслили на Майдані Незалежності, під час Революції Гідності. Тоді Небесна Сотня поклала своє життя саме за той європейський вектор розвитку нашої Української держави, за що загинули тисячі наших героїв на сході України. Про це ми повинні пам’ятати й бути мудрими, пильними, справедливими й відчувати ту відповідальність, яка лежить на кожному з нас", – додав митрополит Епіфаній.

  Попередній матеріал
  "Гроші мають надійти вже цього року": про що ще говорив Порошенко з Меркель та Макроном
  Наступний матеріал
  Комунікація Росії і НАТО зараз гірша, ніж під час холодної війни – Скапаротті
  Loading...