Провокативний білборд із Порошенком
Провокативний білборд із Порошенком Facebook

Провокативні білборди з Порошенком: в АП заявили, що не мають стосунку до зображень

  Читайте по-русски
  У поліції вже заявили, що знімуть ці зображення

  Команда Президента не має стосунку до провокаційних бордів у стилістиці Порошенка з написом "Кінець", – про таке заявив завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко, як повідомляє "УП".

  "Та ви смієтесь? Ми ж не такі вже ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємось обережно підходити до таких речей після бордів з Путіним", – наголосив Горковенко.

  Крім того, за словами Горковенка, ці борди можуть бути пов'язані з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, бо, за його інформацією, спочатку вони з'явилися саме в Черкасах.

  "Він (Бондаренко – ред.) формально є представником "Батьківщини", а неформально, згідно з тим, що говорять люди в політичних колах Черкас, він активно включився у виборчу кампанію Зеленського", – йдеться в тексті повідомлення.

  В поліції вже заявили, що знімуть провокативні борди із зображенням Порошенка, адже вони розміщені з порушенням законодавства, – про таке повідомив речник Нацполіції Ярослав Тракало.

  "За попередньою перевіркою, ця зовнішня реклама розміщена з порушенням законодавства. Адже не містить інформації про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника цих матеріалів", – пояснив він.

  Наразі поліція проводить перевірку по всіх регіонах, де виявлено розміщення політичної реклами такого змісту.

  "Відповідно до ч. 2 ст. 212-13 КУпАП, розповсюдження зовнішньої реклами без зазначеної в законодавстві інформації тягне за собою накладення штрафу. На осіб, які розмістили таку політичну рекламу з порушенням законодавства, будуть складені відповідні адмінматеріали", – наголосив Тракало.

  Нагадаємо, в різних містах України в неділю з’явилися провокаційні борди в стилістиці Президента Петра Порошенка з написом "Кінець".

  Попередній матеріал
  У Києві невідомі зловмисники викрали людину: оголошено план "Перехоплення" – ЗМІ
  Наступний матеріал
  "Гроші мають надійти вже цього року": про що ще говорив Порошенко з Меркель та Макроном