Петро Порошенко на зустрічі з бізнесом
Петро Порошенко на зустрічі з бізнесом president.gov.ua

Президент підписав закон щодо процедури банкрутства

Читайте по-русски
За словами Порошенка, у нього була низка зауважень до документа, проте він вирішив таки поставити свій підпис під Кодексом

Президент Петро Порошенко підписав "Кодекс України з процедур банкрутства". Про це він повідомив під час зустрічі з представниками українського та іноземного бізнесу.

"Є приємна новина. Я сьогодні підписав закон про банкрутство. Попри те, що в нас були деякі питання організаційного оформлення, я думаю, що ми на рівні нормативних документів знайдемо можливість урегулювати це. Ми маємо позицію комітету Верховної Ради, уряду. Ми виконуємо свої обіцянки", – зазначив Глава держави.

Відповідний документ дозволяє фізичним особам оголошувати про власне банкрутство та відновлювати умови платоспроможності за кредитами. Проект закону в українському парламенті проголосували ще торік у жовтні.

Документ структурований у чотири книги. Перша регулює загальні положення й терміни, друга – діяльність самоврядної організації арбітражних керуючих, третя – питання банкрутства юридичних осіб, а четверта – банкрутство фізичних осіб.

Справи про банкрутство фізосіб будуть розглядати господарські суди за участю арбітражного керуючого. Документ також передбачає продаж майна банкрутів на електронних аукціонах "ProZorro.Продажі".

Попередній матеріал
"Вдарить по курсу": Порошенко пояснив, що буде в разі скасування націоналізації "ПриватБанку"
Наступний матеріал
Очерети у вогні: 16 осіб загинуло від паління сухої трави, або Як припинити щорічне масове вбивство