Петро Порошенко на зустрічі з бізнесом
Петро Порошенко на зустрічі з бізнесом president.gov.ua

Президент підписав закон щодо процедури банкрутства

Читайте російською
За словами Порошенка, у нього була низка зауважень до документа, проте він вирішив таки поставити свій підпис під Кодексом

Президент Петро Порошенко підписав "Кодекс України з процедур банкрутства". Про це він повідомив під час зустрічі з представниками українського та іноземного бізнесу.

"Є приємна новина. Я сьогодні підписав закон про банкрутство. Попри те, що в нас були деякі питання організаційного оформлення, я думаю, що ми на рівні нормативних документів знайдемо можливість урегулювати це. Ми маємо позицію комітету Верховної Ради, уряду. Ми виконуємо свої обіцянки", – зазначив Глава держави.

Відповідний документ дозволяє фізичним особам оголошувати про власне банкрутство та відновлювати умови платоспроможності за кредитами. Проект закону в українському парламенті проголосували ще торік у жовтні.

Документ структурований у чотири книги. Перша регулює загальні положення й терміни, друга – діяльність самоврядної організації арбітражних керуючих, третя – питання банкрутства юридичних осіб, а четверта – банкрутство фізичних осіб.

Справи про банкрутство фізосіб будуть розглядати господарські суди за участю арбітражного керуючого. Документ також передбачає продаж майна банкрутів на електронних аукціонах "ProZorro.Продажі".

Попередній матеріал
Створення умов для економічного зростання вирішить проблеми трудової міграції – Олійник
Наступний матеріал
Де великодній кошик буде найдорожчим і найдешевшим – названо регіони України