Брови

Жодних кутів та зафарбовувань: яке оформлення брів у моді цього сезону

Shutterstock

Забудьте про ретельне фарбування

Останнім часом люди все більше почали звертати увагу на тренди і дотримуватися їх. Це стосується не лише стилю в одязі, але й макіяжу. Зокрема, брів. "Дивогляд" розповідає вам, яке оформлення брів буде найпопулярнішим цього сезону. 

Природність завжди була краща за будь-який професійний макіяж. Сьогодні все більше жінок у повсякденному житті надають перевагу чистому сяючому обличчю, ніж шару тонального крему, рум'ян та туші. 

Це стосується й брів. Раніше популярними були спочатку тонкі, як нитка, брови, а згодом – широкі темні, що мали чітку геометричну форму.

Сьогодні ж тренди повернулися. Все частіше фешн-експерти наголошують на тому, що чорні густі брови вже залишки минулого. Наразі актуальності набули м'які та охайні.

Достатньо лише підфарбувати волоски за довжиною, і ваш образ готовий. А володарям густих брів ще простіше, оскільки вони можуть просто використати спеціальний прозорий гель, який надаватиме бровам форму. 

Варто зазначити, що "м'які" брови чудово доповнюватимуть не лише природній, але й  вечірній яскравий макіяж. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Джіджі Хадід поділилася новими б'юті-трендами у макіяжі.

 Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ