Джіджі Хадід

Природність та яскравість: Джіджі Хадід поділилася новими б'юті-трендами у макіяжі – фото

gigihadid / Instagram

Вам знадобиться лише один предмет косметики

Яскравий повсякденний макіяж вже давно вийшов з трендів. Останні роки в моду все більше входить природність. Відсутність макіяжу та доглянуте обличчя безумовно краще за все, але якщо вам таки хочеться підкреслити свої риси та виокремити певну частину обличчя, то "Дивогляд" ділиться з вами головними б'юті-трендами, яким регулярно користується супермодель Джіджі Хадід.

Модель завжди любила експериментувати зі своєю зовнішністю. На її сторінці в Instagrаm можна побачити чимало цікавих ідей для макіяжу. Кілька з них привернули увагу чималої кількості жінок. 

У повсякденному житті Джіджі Хадід є прихильницею природності, оскільки вишуканого та яскравого макіяжу їй вистачає на модельних показах.

Незважаючи на це, вона любить акцентувати увагу на глазах і робить це так, щоб не приховувати свою природню красу. У цьому їй допомагає лише один предмет косметики – підводка для очей. 

  • Широкі кольорові стрілки
  • Внутрішні кольорові стрілки 
  • Пряма лінія на верхніх повіках

Такий акцент на очах чудово виглядатиме у поєднанні з матовими або глянцевими губами відтінку nude. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Джіджі Хадід пішла від Зейна Маліка через те, що він вдарив її матір.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ