Помада і захисна маска

Як зберегти макіяж під захисною маскою – поради експерта

Shutterstock

Помада залишиться на місці

Для багатьох жінок, які користуються косметикою, період пандемії має ще один негативний наслідок – під захисною маскою макіяж часто псується. Тому візажистка британської компанії FalseEyelashes Шафран Х’юз дала пораду, як зберегти свій макіяж під захисною маскою. Про пише "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Експертка розповіла, що найчастіше проблеми виникають із помадою, адже вона розмазується і стирається об маску. Тому після нанесення помади потрібно повільно втрамбувати пігмент подушечками пальців. Це створить більш тонкий шар і залишки не відбиватимуться на масці.

Помада
Помада
Фото: Shutterstock

Через п’ять хвилин після цього Х’юз радить присипати помаду пудрою, щоб закріпити колір.

Іншим ефективним способом збереження макіяжу губ під маскою є техніка нанесення помади разом із зволожуючим бальзамом. Відзначається, що спершу необхідно нафарбувати губи тонким шаром бальзаму, потім за допомогою пальця нанести на них сильно пігментовану помаду, розподіляючи її від центру губ до країв. Але уникайте нанесення засобу на куточки губ, адже це може призвести до утворення плям і розтіканню помади. Щоб прибрати надлишки, можна акуратно затиснути серветку між губами.

Дивіться також: Як змінювалися ідеали жіночої краси за останні 100 років

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ