Джіджі Хадід та Зейн Малік

Звинувачує зятя у домашньому насильстві: Джіджі Хадід пішла від Зейна Маліка через те, що він вдарив її матір – ЗМІ

Shutterstock

Зіркова пара виховує маленьку донечку

Відома американська супермодель 26-річна Джіджі Хадід розлучилася зі своїм чоловіком та батьком своєї маленької дитини – співаком Зейном Маліком. У мережі з'явилися чутки, що причина цього криється у сварці чоловіка з матір'ю моделі, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TMZ.

Зейна Маліка та Джіджі Хадід вважають однією з найкрасивіших американських пар. Вони перебувають у стосунках вже багато років, а у 2020 році стали батьками дівчинки, яку назвали Хай Хадід Малік.

На перший погляд здавалося, що у родині подружжя панує ідилія, однак нещодавня інформація свідчить зовсім про інше. У мережі кажуть, що Малік має не дуже хороші стосунки з матір'ю Джіджі – Йоландою Хадід, яка звинувачує зятя у домашньому насильстві. Зазначається, що під час чергової сварки чоловік начебто вдарив тещу. 

Такі дії призвели до того, що подружжя вирішило взяти паузу у стосунках. Наразі вони живуть нарізно. Єдине, що їх об'єднує – маленька донечка, заради якої вони продовжать спілкування. 

"Вони зараз не разом, хоч і залишились хорошими батьками. Вони виховують доньку разом. Йоланда, звичайно, дуже захищає Джіджі. Вона хоче найкращого для дочки та онуки", – поділився друг зіркової сім'ї.

Модель Джіджі Хадід ніяк не прокоментувала чутки про ймовірне розлучення, у той час, як Зейн Малік висловив свою позицію щодо цього у Twitter

"Я категорично заперечую те, що бив Йоланду Хадід. Я сподіваюся, що вона перегляне свої неправдиві звинувачення й буде готова розв'язувати ці сімейні проблеми у приватному порядку", – розповів співак.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що режисер Ахтем Сеітаблаєв розлучається з дружиною після 8 років шлюбу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше