Кім Кардаш'ян та Каньє Вест

Алкоголь та зради: Каньє Вест натякнув на причину розлучення з Кім Кардаш'ян – журналісти

Shutterstock

Є припущення, що у новій пісні репера йдеться про зраду з російською супермоделлю Іриною Шейк

Журналісти знайшли певні натяки у пісні Hurricane з нового альбому американського репера Каньє Вест за назвою Donda, які можуть пояснити причину розлучення артиста та моделі Кім Кардаш'ян. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Page Six.

"Ось я вирушаю в нову подорож, ось я поводжуся занадто збуджено. Ось я веду себе занадто багато, ось я йду з новою ціпонькою. І я знаю, що таке правда, все ще граю після двох дітей. Це важко переварити, коли твоє життя завжди в русі", – йдеться у пісні Веста.

За словами інсайдера, "ціпонька" – натяк на російську супермодель Ірину Шейк, з якою реперу приписували романтичні стосунки.

"Ця пісня у деякому роді є його свідченням про все, що він зробив неправильно, і про те, що він несе відповідальність за розпад їхнього шлюбу", – зазначив він.

Джерело також стверджує, що якщо звернути увагу на лірику пісні, то можна помітити натяк на "зраду під час шлюбу з Кім, навіть після двох дітей". Окрім цього, у пісні Вест зізнався, що ніколи не повернеться до дружини та дітей, які живуть в особняку за $60 млн, а також у тому, що він страждає від алкогольної залежності.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, Каньє Вест офіційно змінить ім'я.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ