Каньє Вест

Каньє Вест офіційно змінить ім'я – як його зватимуть

Vanity Fair / Фото: Ethan James Green

Артист видалив усі фото з Instagram і почав робити загадкові публікації

Популярний сучасний репер Каньє Вест вирішив офіційно подати прохання щодо юридичної зміни свого імені, замість якого його будуть звати "YE". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Відомо, що "Ye" – назва 8-го сольного студійного альбому артиста, а також цим псевдонімом Вест користується у соцмережах. За законом, для набуття новим ім'ям юридичної сили його має схвалити суддя Каліфорнії.

Є вірогідність, що інформацію про зміну імені треба буде розмістити у місцевих газетах. Згідно з документам, які отримали журналісти, музикант змінить ім'я "з особистих причин".

Цікаво, що на вихідних Вест видалив усі фото зі свого Instagram і почав розміщувати загадкові знімки. На першому фото зображений будинок, у якому він і його матір колись жили. Остання несподівано померла у 2007 році.

Instagram Каньє Веста
Instagram Каньє Веста
Фото: Kanye West / Instagram

На честь Донди Вест музикант назвав свій майбутній альбом "Donda". Вже у четвер, 26 серпня, репер влаштує чергову вечірку на стадіоні, де будуть прослуховувати його майбутній реліз. Очевидці стверджують, що у центрі арени Каньє зводить копію будинку свого дитинства.

До речі, нещодавно Вест натякнув на те, що шкодує про розлучення з Кім Кардаш'ян і хоче до неї повернутися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ