Суд

В Індії чоловік подав до суду на дружину, бо схуднув на 20 кг

Shutterstock

Внаслідок постійних конфліктів через дрібниці індієць почувався приниженим перед іншими родичами, але мовчав, бо сподівався, що згодом дружина зміниться

В Індії чоловік звинуватив свою дружину в різкому схудненні та захотів з нею розлучитися. Суд схвалив його заяву. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Times of India.

Це трапилося у місті Хісар, штат Хар'яна. Чоловік і жінка одружилися у 2012 році та народили у шлюбі дочку.

За словами позивача, його дружина – запальна та марнотратна людина, а також завжди мала погані стосунки з іншими членами сім'ї. Він стверджує, що жінка часто провокувала конфлікти через дрібниці.

Внаслідок цього індієць почувався приниженим перед іншими родичами, але мовчав, бо сподівався, що згодом дружина зміниться. Втім, це було марно.

Саме тому чоловік подав на дружину в суд і заявив, що до шлюбу його вага була 74 кг, але за 9 років він втратив 21 кг. На його думку, це обумовлено психологічним насиллям у сім'ї.

За словами відповідача, вона гарно виконувала подружні обов'язки та завжди поважала свого чоловіка.

"Чоловік ніколи не ставився до мене з любов'ю і ніжністю. Навпаки, він завжди був жорстокий до мене. І я завжди була люб'язна з його родичами", – заявила вона та доповнила, що індієць і його родичі переслідували її і вимагали придане.

У ході судового процесу з'ясували, що 5 років тому жінка покинула чоловіка та залишила з дочкою, з якою навіть не намагалася зустрічатися. Також виявилося, що рідні чоловіка не вимагали приданого та навіть оплатили її навчання після весілля. Жінка навіть подала апеляцію, щоб суд скасував рішення про розлучення, але та була відхилена.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що наречена побила чоловіка на весіллі за "непристойний вчинок".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ