Сергій Поярков

"Хтось образився": напис "Зеля х#йло" на паркані Пояркова замалювали

прінт-скрін з відео

За чий рахунок відбулася акція із замальовуванням написів на приватному паркані – невідомо

Група невідомих людей у костюмах комунальників замалювала напис "Зеля х#йло", який художник Сергій Поярков намалював на своєму власному паркані. Про це Поярков розповів у своєму блозі на YouTube, передає "Дивогляд".

Раніше повідомлялося, що до чоловіка приїжджали правоохоронці, яких "направило керівництво" через "незаконні написи". Однак зрозумівши, що законним шляхом позбутися "образливої фрази" не вдасться, невідомі особи вирішили вдатися до хуліганства.

За чий рахунок відбулася акція із замальовуванням написів на приватному паркані – невідомо.

"Як громадянин України, я маю право власності. Вони позамальовували написи, які були реалізацією моїх конституційних прав", - заявив Поярков. Після від’їзду "команди зачистки" він одразу намалював балончиком ту саму фразу.

У коментарях під відео користувачі підтримали художника і обурилися тим, що відбулося.

  • "То вони визнали, кого у нас в Україні називають "зеля" і хто він є!"
  • "Сергій балончиком поцілив в найслабкіше місце "найвеличнішого"
  • "Сергію, Вам треба робити надписи у різних місцях паркану. Тоді Вам його весь заштукатурять і пофарбують! Безкоштовно!!"
  • "Сергію, Ваш Флешмоб про це пішов по всій Україні ! Весь світ знає про путьку, а тепер до нього ще й про нашого членограя півшостого теж взнають!"
  • "А якщо багатоповерхівки, що не ремонтували тридцять років, описати епітетами про зєлю, то нарешті може їх пофарбують і не будуть витрачати гроші, що надав Євросоюз на подолання ковід, на велике крадівництво?"
  • "Наївні. Вони гадали, що в художника не знайдеться фарби, щоб знову написати правду."
  • "Знищення витвору мистецтва відомого художника -- справжній злочин! Стаття кримінального кодексу."

Нагадаємо, у Чернігові судять керівника місцевого осередку "Нацкорпусу" Олександра Тарнавського, якого звинувачують у хуліганстві через напис на паркані "Зеля – х*йло". Чоловіка звинувачують в ображанні президента. Сам же він дивується, чому всі вирішили, що Зеля – це саме Володимир Зеленський.

У 2019 році на Київщині судили чоловіка, який назвав місцевого міського голову "Гандоном". Однак той довів у суді, що мав на увазі французького письменника-фантаста Іва Гандона.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ