Ів Гандон

Чоловік довів у суді, що обізвавши мера "Гандоном", мав на увазі французького письменника-фантаста

Depositphotos

Суд визнав, що чоловік порівняв мера з французьким письменником-фантастом "Івом Гандоном", оскільки вважав, що той розказує фантастичні речі

Апеляційний суд закрив справу щодо чоловіка, який звернувся до мера міста Тетіїв Київської області, назвавши його "гандоном". Про це пише "Судовий репортер".

Зазначається, що у квітні цього року відбулося громадське зібрання з приводу зариблення річки Роська держпідприємством "Сервіс" за ініціативою Тетіївської міськради.

"Зібрання проходило на вулиці, і громадяни висловлювали свою незгоду з діями мера. Один із присутніх, Ігор Савлук, вказав на міського голову Руслана Майструка і заявив, що отакі "гандони" пишуть брехню", – йдеться у повідомленні.

У травні Тетїівський райсуд визнав чоловіка винним у дрібному хуліганстві і оштрафував на 51 грн.

Відомо, що сам порушник вину не визнавав і запевняв, що мав на увазі французького письменника-фантаста Іва Гандона, тому це не є образливим нецензурним словом.

Суд такі пояснення до уваги не взяв, мотивуючи тим, що термін "гандон" має декілька значень, в тому числі, вживається як образа відносно осіб чоловічої статі.

Чоловік подав апеляцію, і згодом Київський апеляційний суд спеціально переглянув відео сутички та дійшов висновку, що фразою "гандон" у контексті розмови чоловік справді порівняв мера з французьким письменником-фантастом "Івом Гандоном", оскільки вважав, що той розказує фантастичні речі.

Суд не побачив доказів того, що чоловік словом "гандон" хотів образити мера, а не просто згадав прізвище французького письменника-фантаста.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Twitter уперше видалив пост Трампа через порушення авторських прав.

Також дивіться фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ